Zatrudnij mnie – na billboardzie

Niestandardowych pomysłów na to, jak zwrócić na siebie uwagę pracodawcy, było już sporo – CV na koszulce czy na parkanie już nowością nie jest. Kolejny pomysł z tej kategorii, to CV na świetlnym billboardzie.

Na taki pomysł wpadł 22 latek z Minnessoty – Bennett Olson, który wynajął rotujący billboard w centrum miasta i umieścił na nim swoje zdjęcie, adres strony internetowej oraz ikony informujące o tym, że ma Fan Page na Facebook oraz konto na Twitterze.

Na swojej stronie Bennett umieścił szerokie resume, informacje o swoich mocnych stronach oraz historię całego billboardowego przedsięwzięcia. Pracy na razie nie dostał, ale mówiły o nim większe media zarówno w kraju- jak i za granicą. Teraz, kiedy idzie na rozmowę kwalifikacyjną słyszy „O to ty jesteś tym facetem od billboardu” – jak myślicie, czy to może pomóc mu w pracy?

Niestety, wynajęcie tego typu powierzchni reklamowej nie należy do najtańszych inwestycji. A przy braku pracy, trudno takie inwestycje też poczyniać. Cały materiał o Olsonie, możecie zobaczyć na Youtube: