Osobliwe zarobkowanie – 0,00075 dolara za komara

komar Osobliwe zarobkowanie – 0,00075 dolara za komara Czy moglibyście zarabiać na życie zabijając komary? Prawdziwa praca marzeń prawda? Każdy z nas w życiu utłukł nie jednego i to za darmo. A na Tajwanie można na tym zarobić. Oczywiście, jeśli jest się prawdziwym mistrzem w zabijaniu komarów i morduje się ich milionami.

4 miliony komarów – takiej ilości nie mogę sobie nawet wyobrazić. Tyle komarów ubiła w miesiąc zwyciężczyni konkursu, organizowanego przez Imbictus International  który na Tajwanie trwa co roku miesiąc i rozpoczyna się w porze deszczowej, kiedy to komary mnożą się na potęgę. Wiecie ile to jest 4 mln komarów? To 1,36 kg komarzych truchełek. I całkiem spory worek.

Yuyen Huang , zwyciężczyni konkursu na zabicie największej ilości komarów w miesiąc, to prawdziwa pogromczyni komarów. By zatłuc taką ilość w miesiąc trzeba rozgniatać 90 komarów na minutę! To półtorej komara na sekundę. Zatem albo Pani Yuyen miała pomocników, albo komary w Tajwanie leżą pokotem jeden na drugim i dają się zabijać masowo.

A wiecie ile można było zarobić jako osobliwy pogromca komarów? 3000$ – czyli oszałamiające 0,00075 $ za komara.

Dodaj komentarz