Testowy kierowca – praca marzeń za zachodnią granicą

tester aut Testowy kierowca – praca marzeń za zachodnią granicąZnasz biegle niemiecki i kochasz samochody? Tak propozycja, może być dla Ciebie idealna. W niemieckiej firmie S-Gesellschaft fur Chauffeurservices und Fahrdienstleistungen mbH poszukują kierowców, którzy będą testować zarówno samochody osobowe jaki ciężarowe.

7 lat doświadczenia w czynnym prowadzeniu samochodów i wiedza (a najlepiej praktyka) w zakresie mechaniki pojazdowej plus biegła znajomość języka zwłaszcza w aspekcie technicznym to podstawa do tego, by znaleźć pracę jako tester.

Na czym polega praca? Krótko mówiąc na jeżdżeniu. Średnio tester samochodu przejeżdża w ciągu tygodnia 2000 km (niektórzy zwykli użytkownicy potrzebują na to kwartału). Praca jest wymagająca czasowo – jeździ się bowiem o każdej porze dnia – kierowcy pracują na 3 zmiany. Zarobki? 9-11 Euro na godzinę. Przewiduje się, że kierowcy będą również jeździć w dodatkowo płatnych nadgodzinach. Firma zapewnia pomoc osobom z Polski – w pobliżu firmy możliwe jest zakwaterowanie (płatne przez pracownika), ale w przyzwoitej cenie. Dla osób, które kochają jeździć praca marzeń, nieprawdaż?

Ogłoszenie znajdziecie na stronie rs-chauffeurservice.de i na stronie WUP w Katowicach.

Dodaj komentarz

One Response to “Testowy kierowca – praca marzeń za zachodnią granicą”

  1. amo1986 napisał(a):

    Witam. Czy osoba biegle znająca angielski ma szansę zatrudnienia?