Jaką twarz ma Twój szef?

Dziś trafiłam na stronkę, która ma za zadanie obnażyć twarz naszego szefa za pomocą krótkiego testu. Gdybyście jeszcze nie zorientowali się jaki jest wasz szef, możecie zrobić sobie test. Przy okazji pomożenie firmie zajmującej się dodatkami pracowniczymi sprzedać swoje usługi (cóż moi drodzy – w dzisiejszych czasach nie ma nic za darmo…)

Stronka testszefa.pl pozwala na szybkie zanalizowanie swojego przełożonego. Najpierw wybieramy płeć naszego szefa,a potem odpowiadamy na zestaw pytań. Test zrobiłam i dla wersji męskiej i żeńskiej. W zasadzie nie ma to tak naprawdę znaczenia, bo i pytania i odpowiedzi są identyczne (zmienia się jedynie forma z żeńskiej na męską). Identyczne są również twarze szefa (np. perfidna – perfidny).

Oczywiście test nie służy temu, by obiektywnie ocenić szefa (wrażenie po jego przeczytaniu jest takie, że osoba która go układała musiała być mocno sfrustrowana swoim przełożonym), ale za to zawiera pytanie o to, jakie dodatki pozapłacowe otrzymujesz. Wziąwszy pod uwagę to, że strona założona została przez firmę sprzedającą rozwiązania dodatków motywacyjnych mamy jasność do czego tak naprawdę test służy. Jakkolwiek nie zmienia to faktu, że może być zabawą i odskocznią w trakcie męczącego dnia w pracy. Jeśli zrobicie test – dajcie znać, jaki typ reprezentuje wasz przełożony.