Staż marzeń w Red Bull Racing

staz red bull Staż marzeń w Red Bull Racing Staże to świetna metoda na to,by zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe. Większość staży realizowana jest bez wynagrodzenia dla osoby stażującej co powoduje, że spora ilość młodych ludzi rezygnuje z tej formy zdobywania doświadczenia. Ze stażu w Red Bull Racing nikt chyba jednak dobrowolnie by nie zrezygnował…

Pięć osób z Wielkiej Brytanii będzie mieć okazje przez wakacje stażować w Red Bull Racing. Jest to zwycięski zespół Formuły , który zdobył tytuł mistrzowski w 2010 i 2011 roku.

Do wyboru dla kandydatów na staż są departamenty marketingu, IT, aerodynamiki, elektroniki i zaopatrzenia. Każdy może ubiegać się o staż w dwóch obszarach i co ciekawe nie jest wymagane żadne doświadczenie. Jak zatem będzie wyglądać rekrutacja? Otóż każdy chętny musi wypełnić test on-line, który będzie opierał się o wiele kompetencji – od liczenia w pamięci, przez pomiar szybkości reakcji, uważność, dbałość o detale itd.

Po wypełnieniu testu, prawdopodobnie w czerwcu najlepsi zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne. Ciekawe jest to, że nie jest wymagana żadna bardzo szczegółowa wiedza ogólna (choć staż w IT wymaga umiejętności programistyczno-administracyjnycyh)

Sam staż, choć bezpłatny, zapowiada się niezwykle interesująco – uczestnicy będą niezwykle blisko drużyny Formuły 1, nie raz obejrzą wyścigi i mają brać czynny udział w przygotowaniach do startu. Chcielibyście odbyć taki staż?

Dodaj komentarz