Masażer dla pracowników biurowych

panasonik masazer Masażer dla pracowników biurowychJak często boli was kark po spędzeniu 8 godzin przed komputerem w pracy? Oczywiście, gdybyśmy zachowywali zasady ergonomii pracy i BHP, nasze karki nie doznawałyby aż takich przeciążeń. Niestety rzadko kiedy zwracamy uwagę na to jak siedzimy (no już, wyprostuj się!). Stąd bóle karku i pleców. Poradzić sobie z tym problemem próbuje Panasonic, który wypuścił na rynek (na razie jedynie japoński) elektroniczny masażer do karku.

 Masażer dla pracowników biurowych

Gadżet jest niewielki i zasilany baterią guzikową (aż dziw bierze, że nie USB).Model EW-NA11 Neck Refre ma za zadanie stymulować delikatnie mięśnie karku w celu ich pobudzenia i rozluźnienia. Dzięki 15 minutom masażu, ból karku powinien minąć, a my powinniśmy się czuć jak nowo narodzeni.

W Japonii produkt funkcjonuje już jakiś czas i ma sporo pozytywnych recenzji. Co ważne, jeden masażer mógłby w zasadzie służyć kilku osobom w biurze (szefowie mogliby kupować takie gadżety w ramach dbania o dobre samopoczucie pracowników – nie uważacie?).

Masażer kosztuje 87$ (+19$ transport) – niezbyt mało,ale czego się nie robi dla zdrowia.

Dodaj komentarz