Praca marzeń – rumpolog

10393479 m Praca marzeń – rumpologPamiętacie jak pisałam o pracy licencjonowanego masażysty piersi? Zdecydowanie jest to praca, o której marzyłoby wielu mężczyzn. Nie tylko jednak piersi interesują mężczyzn. Większość Panów lubi również pośladki. Dla nich zatem wymarzony będzie zawód rumpologa, czyli osoby która wróży z pośladków.
Dziwaczne? I owszem, ale klientki skłonne poddać się oględzinom jakoś się znajdują.

Rumpologia to dziedzina psychotroniki, która zajmuje się wróżeniem i odczytywaniem cech charakteru z pośladków. Działa to mniej więcej podobnie do chirologii – tyle że inna część ciała służy tu jako element diagnostyczny. Cóż – skoro mamy oficjalny zawód wróżki, to dlaczego nie może się ona specjalizować w … tyłku.
Diagnozować rumplogicznie może zarówno wykorzystując oględziny pośladków, dotykając ich lub.. badając ich odcisk (np. na kartce papieru).

Czy można żyć z bycia rumpologiem? Nie sądzę – w Polsce zaledwie jedna osoba wykonuje ten zawód a i to pewnie nie na pełen etat. Jako fuchę jednak, można by rumpologię traktować – zwłaszcza, jeśli jest się kochającym pośladki mężczyzną.

Dodaj komentarz