Nigdy więcej zgubionych markerów

markery Nigdy więcej zgubionych markerówJestem ogromną fanką ergonomicznych rozwiązań, które usprawniają pracę. Dlatego tak często prezentuję Wam różne gadżety biurowe, które usprawniają życie. Jednym z nich jest rzecz tak banalna, że aż wstyd, że przez tyle lat nikt na to nie wpadł – magnetyczne końcówki do markerów, dzięki którym nigdy już marker nie zapodzieje się w czasie i przestrzeni.

Ile razy mieliście sytuacje, w której chcecie coś narysować na tablicy podczas prezentacji,a tu klops – nie ma markera. Zamieszanie, szukanie i w końcu sukces – marker leży pod stołem… Dzięki magnetycznym końcówkom do markerów taka sytuacja nie miałaby miejsca. Zamiast na półeczkę czy bliżej nieokreślone miejsce w pobliżu tablicy, z którego markery lubią nad wyraz często znikać, po prostu odkładamy flamaster na tablicę, przyczepiając go do niej. Nie da się go teraz nie zauważyć.

markery 2 Nigdy więcej zgubionych markerów

Ten bardzo banalny ale nad wyraz sprytny patent to pomysł grupy profesorów (T.K. Philip Hwang, Fan Cheng Kuei, Fu Shou Hsi i Wang Chih Wei), którzy najwyraźniej mieli dość zgubionych na wykładach markerów!

Źródło:yankodesign.com

Dodaj komentarz