Służbowa komórka po godzinach pracy irytuje współmałżonka

smartfon praca Służbowa komórka po godzinach pracy irytuje współmałżonka Czy zdarza ci się odbierać telefon od szefa siedząc przy rodzinnej kolacji? Sprawdzać maile podczas urlopu czy przeglądać dokumenty w czasie świąt? Czy masz poczucie, że to iż nie umiesz oderwać się od pracy irytuje Twojego partnera? (przynajmniej statystycznie).

35% pracowników, którzy korzystają z firmowych smartfonów regularnie denerwuje partnerów odbieraniem służbowych maili po godzinach pracy (za DailyMail). Częściej robią to mężczyźni – a raczej to kobiety częściej denerwują się tym, że ich mężczyźni w domu bawią się firmową komórką. U 37% mężczyzn i 28% kobiet, taka zabawa jest powodem kłótni. Nie wiadomo jednakże czy to Panowie częściej z pracowniczych urządzeń mobilnych korzystają w domu, czy też to ich żony częściej się denerwują, podczas gdy mężowie jeśli to żona nadużywa komórki firmowej są bardziej ZEN.

Im lepszy telefon (wypasiony smartfon) tym częściej pracownicy korzystają z niego po godzinach (trudno się dziwić – co ze zwykłą starą Nokią 3210 można zrobić ciekawego poza odebraniem telefonu od szefa.)

A czy wam zdarzyła się kiedyś w domu awantura przez pracę? A raczej przez to, że znów odpisujecie na służbowe maile bądź dzwonicie do klienta?

Dodaj komentarz