Praca marzeń dla śpiocha

praca spanie Praca marzeń dla śpiocha 150$ dziennie za spanie? Taka praca jest możliwa! Idealna opcja dla tych, którzy lubią w nocy imprezować a i woleliby nie przemęczać się ani fizycznie ani psychicznie w pracy zawodowej. Na czym polegają obowiązki? Na spaniu. W muzeum.

W jednej z moskiewskich galerii powstał bardzo nietypowy wakat. Wprawdzie jedynie na 3 miesiące, ale i tak dla wielu z nas byłaby to praca marzeń (lub miła odmiana od codziennego kieratu). Praca polega na byciu żywym eksponatem, który śpi. W ramach obowiązków służbowych, zatrudniona osoba będzie codziennie o 10.00 rano przebierać się w piżamkę i do 21.00 wylegiwać i przysypiać w galerii.

Piżama, świeża pościel oraz tabletki nasenne (w razie potrzeby) dostarczane są poza niemałym wynagrodzeniem wynoszącym 150$ dziennie. Dość sporo jak za spanie (zwłaszcza na warunki płacy w Rosji). Płeć, wzrost czy wykształcenie nie mają znaczenia. Podobno pracodawcom nie przeszkadza też to, czy ktoś chrapie. Żywy eksponat nie zostanie też nikomu odsprzedany. Choć… gdyby ktoś płacił mi 450 zł dziennie za spanie, to można by było taka opcję rozważyć, nie uważacie? Praca ma tylko jeden minus – spać trzeba przez 11 godzin dziennie. A gdzie obiad?

Rekrutacja potrwa do 15 listopada – niestety, podobno zaproszeni do udziału są jedynie Rosjanie.

źródło:rt.com

Dodaj komentarz