Znak zodiaku a pensja i zadowolenie z pracy

waga zodiak Znak zodiaku a pensja i zadowolenie z pracy Czy wierzycie w astrologię? Czytacie horoskopy? Uważacie, że to w jakim miesiącu się urodziliście determinuje to jacy jesteście? Ja daleka jestem od wyciągania na podstawie znaku zodiaku daleko idących wniosków, choć znam osobę, którą na rozmowie rekrutacyjnej o znak zodiaku pytano. Z badań statystycznych wynika zaś, że są pewne znaki zodiaku, które wydają się uprzywilejowane pod względem zarobków lub zadowolenia z pracy – jakie to znaki?

  • Najwięcej zarabiają osoby spod znaku Panny, Skorpiona i Barana
  • Osoby spod znaku wodnika najczęściej obejmują niskie stanowiska, podczas gdy Koziorożce i Lwy często zostają prezesami. Wśród baranów najwięcej jest osób ze średniego szczebla zarządzania.
  • Najbardziej zadowolone ze swojej pracy są Byki, Wagi i Panny

Przy okazji badania, firma Harris Interactive przeprowadziła analizę stanowisk pracy w powiązaniu ze znakami zodiaku. Odkryli tym samym, że np. Bliźnięta świetnie radzą sobie w sprzedaży, zawodach związanych z żywnością, pracą społeczną i służbami cywilnymi, oraz często pracują w IT, a Ryby najczęściej pracują w finansach, strukturach administracyjnych, na stanowiskach kupców i key accountów oraz świetnie radzą sobie w zawodach prawniczych.

A jaki wy macie stosunek do znaków zodiaku? Wiecie spod jakiego znaku jest np. wasz szef czy koledzy z pracy? Przywiązujecie do tego wagę?

Dodaj komentarz

One Response to “Znak zodiaku a pensja i zadowolenie z pracy”

  1. Alina napisał(a):

    a ja jestem zodiakalną Panna a od pół roku nie mam nawet pracy…