Praca marzeń 2011 – kolejne podróże i kasa

podroze marzenia Praca marzeń 2011 – kolejne podróże i kasaPamiętacie słynną prace marzeń z 2009 roku, w ramach której pewien Brytyjczyk spędził niezapomniany urlop na tropikalnej wyspie? Klonów tego pomysłu mieliśmy już wiele – nawet w formie polskich edycji. Teraz kolejna – Dream Job 2011 – tym razem zwiedzamy Europę.

Oczywiście znów nie jest to praca sensu stricte, a wycieczka która trwać będzie dwa miesiące (od 15 sierpnia do 15 października). W ramach pracy, zwycięzca konkursu (rekrutacji) odwiedzi 8 stolic Europy i spędzi noc w przynajmniej 40 różnych miejscach. Będzie robić zdjęcia (dostanie na własność aparat i iPad2) publikować statusy na FB i Twitterze oraz… zwiedzać i oceniać warunki zakwaterowania.

Mimo iż w ogłoszeniach podano zarobek na poziomie 10.000 Euro, to wczytując się w treść okazuje się, że za każdy miesiąc osoba która wygra dostanie 1000 Euro – pozostałe 8.000 to koszt wycieczek, który pokrywa organizator –Wimdu – platforma wymiany domów i mieszkań na okres wakacyjny (swoją drogą niezła opcja na tani pobyt za granicą). W konkursie na pracę marzeń brać udział mógł każdy obywatel Unii Europejskiej, który zna angielski i ukończył 21 lat.

Zgłoszenia do konkursu już zakończono – prowadzący kandydat ma zaledwie 625 głosów. Jak widać tego typu oferty albo się znudziły, albo Windu przyoszczędziło na reklamie. Przy obecnym zasięgu sieci społecznościowych 625 głosów to dramatycznie mało. Można było wygrać konkurs bez większych problemów (Polacy w zmasowanych atakach głosów są naprawdę nieźli)  – trzymajcie więc ręce na pulsie – może pojawi się podobna oferta

Dodaj komentarz

One Response to “Praca marzeń 2011 – kolejne podróże i kasa”

  1. art_chmiel napisał(a):

    sam miałem przujemność zwiedzić całą Skandynawię totalnie za darmo i jeszcze zarobiłem a nigdy w życiu nie było by mnie na to stać a wszystko dzięki infopraca.pl dziękuję i pozdrawiam serdecznie 😉