Wakacyjny Zwiadowca Kraju . Praco – konkurs dla podróżników

wkacje polska Wakacyjny Zwiadowca Kraju . Praco – konkurs dla podróżnikówI kolejna akcja „rekrutacyjna” przed nami – tym razem jednakże „praca” będzie trwać jedynie dwa tygodnie, a celem akcji jest promocja portalu. Wziąwszy pod uwagę formę akcji, jest to wprawdzie bardziej konkurs niż rekrutacja, ale kto by się dokładnie wczytywał…

„Akcja – rekrutacja” na Wakacyjnego Zwiadowcę Kraju ma wyłonić 7 osób, które przez dwa tygodnie będą podróżować po kraju i zwiedzać. Za darmo. Wynagrodzenia nie przewidziano, chyba że jako wynagrodzenie potraktujemy smartfon Samsung Galaxy Tab. Nie ma jednak na stronie regulaminu, nie wiadomo zatem, czy po akcji – tak jak w przypadku rekrutacji Fujifilm – sprzętu nie trzeba będzie oddać.

Aby zdobyć „pracę” trzeba w porywający sposób opisać swoją przygodę związaną z wycieczką do hipermarketu oraz w serwisie umieścić dwa swoje nietypowe zdjęcia. Do 19 czerwca można nadsyłać zgłoszenia.

Akcja ciekawa, choć jak się okazuje nowy trend próbuje sprzedawać jako rekrutacje również udział w konkursie. Zaczyna mnie to przerażać.

Dodaj komentarz