Licencjonowany masażysta piersi – praca marzeń dla zbyt wielu mężczyzn

masaz Licencjonowany masażysta piersi – praca marzeń dla zbyt wielu mężczyznSzukasz pomysłu na karierę? Jeśli lubisz kobiece piersi to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W Chinach można zostać licencjonowanym masażystą kobiecych piersi. Pierwszy mężczyzna przetarł już szlaki – teraz powinno być już tylko łatwiej.

Xia Jun to pierwszy licencjonowany masażysta piersi. Choć masażystów i to mężczyzn jest na świecie wielu, to praca Xia Jun’a różni się od pracy typowego masażysty bowiem zajmuje się od jedynie piersiami w okresie laktacji, a jego masaż ma za zadanie pobudzać piersi kobiety do produkcji mleka.

Xia Jun jest właścicielem firmy oferującym usługi pomocy domowej. Kiedy pierwszy raz usłyszał o tym, że spora ilość kobiet po porodzie cierpi na niedobór mleka dla dziecka, a za pomocą odpowiednich masaży można piersi pobudzić do większej produkcji, czuł że to praca dla niego. Nie dlatego, że kocha piersi, ale dlatego, że pragnie pomagać ludziom. Taaaak, jasne…

Aby zostać masażystą piersi przeszedł trzy miesięczne, odpłatne szkolenie i zdobył certyfikat. Teraz może zarabiać od 45$ – 75$ za godzinę swoich usług. Całkiem nie mało prawda? Jeśli przejdzie kolejny etap wtajemniczenia, sam zostanie instruktorem masażu piersi, co zresztą zamierza zrobić. Xia Jun wie bowiem, że choć lubi swoją pracę i wkłada w nią serce, to nie każda kobieta (i nie każdy mąż) pozwolą na to, by obcy mężczyzna masował kobiece piersi.

I jak Wam się taka praca podoba? (i wybaczcie że zamiast zdjęcia piersi jest zdjęcie pośladków


*pomysł na pracę polegającą na masowaniu kobiecych piersi dedykuję w szczególności mojemu koledze z pracy Maciejowi K.


Dodaj komentarz

6 Responses to “Licencjonowany masażysta piersi – praca marzeń dla zbyt wielu mężczyzn”

 1. alek says:

  Od kiedy w Chinach walutą jest amerykański dolar? Druga sprawa jeżeli podane wynagrodzenie jest prawdziwe to w/w masażysta obsługuje bardzo elitarną grupkę Pań w Chinach gdzie średnia pensja zwykłego obywatela nie przekracza 100USD

  • Sabina Stodolak says:

   Rzuć okiem do źródła

  • Obawiam się, że ta elitarna grupa jest całkiem spora 😉 nawet jeżeli tylko niewielki procent obywateli Chin zarabia więcej niż większość obywateli to przy ponad miliardzie ludzi ta grupa jest całkiem spora i do tego skupiona tylko w kilku miastach.

 2. alek says:

  @Sabina “Rzuć okiem do źródła” ??? Tzn gdzie? Bo źródła tychże informacji brak…

  @Paweł – W Polsce również są zawody świetnie opłacane np pokojówka czy sprzątaczka… pracująca w “elitarnych kręgach” – nie świadczy to wcale o tym że pokojówki czy sprzataczki świetnie zarabiają… tak samo jest z “chińskim masażystą piersi” za ~75USD (równie dobrze mógłby zarabiać 1000 USD/godzina)

  • Sabina Stodolak says:

   Przepraszam, zmieniony został layout i widzę że część linkowań zewnętrznych na niektórych wpisach wypadła. Już naprawiłam
   Drogi aleku, prawda jest jednak też taka, że mam wrażenie, że część wpisów traktuje Pan zbyt personalnie. Bardzo często podaje informacje za źródłami polskimi bądź zagranicznymi. Powołuję się na przeprowadzone badania firmowane określonymi instytucjami, czy dane z serwisów prasowych. Staram się je sprawdzać na tyle głęboko, na ile mogę, ale nie jestem w stanie zadzwonić do Chin, by dopytać masażystę ile dokładnie zarabia. Taki news to ciekawostka, a mam wrażenie że jeśli nie piszę postów w stylu “o Boże jak w tym kraju jest kiepsko, każdy pracodawca to złodziej, o Boże, o Boże, świat się kończy. Nie ma pracy, nie ma chleba, ratunku” to każda inna informacja jest przez Pana traktowana jako “głupoty”. To jest blog. Nie serwis prasowy PAP.