Licencjonowany masażysta piersi – praca marzeń dla zbyt wielu mężczyzn

Szukasz pomysłu na karierę? Jeśli lubisz kobiece piersi to mam dla Ciebie wspaniałą wiadomość. W Chinach można zostać licencjonowanym masażystą kobiecych piersi. Pierwszy mężczyzna przetarł już szlaki – teraz powinno być już tylko łatwiej.

Xia Jun to pierwszy licencjonowany masażysta piersi. Choć masażystów i to mężczyzn jest na świecie wielu, to praca Xia Jun’a różni się od pracy typowego masażysty bowiem zajmuje się od jedynie piersiami w okresie laktacji, a jego masaż ma za zadanie pobudzać piersi kobiety do produkcji mleka.

Xia Jun jest właścicielem firmy oferującym usługi pomocy domowej. Kiedy pierwszy raz usłyszał o tym, że spora ilość kobiet po porodzie cierpi na niedobór mleka dla dziecka, a za pomocą odpowiednich masaży można piersi pobudzić do większej produkcji, czuł że to praca dla niego. Nie dlatego, że kocha piersi, ale dlatego, że pragnie pomagać ludziom. Taaaak, jasne…

Aby zostać masażystą piersi przeszedł trzy miesięczne, odpłatne szkolenie i zdobył certyfikat. Teraz może zarabiać od 45$ – 75$ za godzinę swoich usług. Całkiem nie mało prawda? Jeśli przejdzie kolejny etap wtajemniczenia, sam zostanie instruktorem masażu piersi, co zresztą zamierza zrobić. Xia Jun wie bowiem, że choć lubi swoją pracę i wkłada w nią serce, to nie każda kobieta (i nie każdy mąż) pozwolą na to, by obcy mężczyzna masował kobiece piersi.

I jak Wam się taka praca podoba? (i wybaczcie że zamiast zdjęcia piersi jest zdjęcie pośladków


*pomysł na pracę polegającą na masowaniu kobiecych piersi dedykuję w szczególności mojemu koledze z pracy Maciejowi K.