Letnie godziny pracy i otwarty bar – ach, zazdrościmy pracownikom ASOS

impreza w pracy Letnie godziny pracy i otwarty bar – ach, zazdrościmy pracownikom ASOSASOS to firma odzieżowa, która swoje imperium zbudowała w Internecie. Ten największy internetowy dom mody w Wielkiej Brytanii, w czasie letnim dał swoim pracownikom niecodzienny prezent, który spodobałby się chyba każdemu z nas. Pracownicy biura w piątek mogą wychodzić sobie wcześniej z pracy!

Jakby tego było mało, poza krótszymi godzinami pracy w piątek, pracownicy Asos dostali też przyzwolenie od szefostwa, by w każdy ostatni piątek miesiąca wyjść grupowo na drinka – do umieszczonego na terenie pracy baru, w którym pracownicy piją za darmo!

Pracownicy Asos aż do września będą w piątki pracować jedynie do 15.00 (zaczynają o 9.00 – zatem w piątki pracują tylko 6 godzin). Każdy pracownik biurowy wie, że ostatnie dwie godziny pracy w piątek są już bardzo trudne. Czekamy na możliwość wyjścia jak kania dżdżu. Ciekawe, czy przy skróceniu czasu pracy, oczekiwanie też zaczyna się na dwie godziny przed końcem pracy czy też dzięki temu, pracownicy przez cały dzień są efektywni.

Dla szefostwo ASOS, gest polegający na skróceniu czasu pracy i otwartym barze w firmowej kantynie jest wyrazem uznania dla pracowników, którzy ciężko pracowali nad sukcesem firmy.

źródło:finance.yahoo.com

Dodaj komentarz

3 Responses to “Letnie godziny pracy i otwarty bar – ach, zazdrościmy pracownikom ASOS”

 1. seba says:

  jak mozna opublikowac takie bzdury nic z tego nie jest prawdą. Osobiście pracuje w ASOS-ie i nie słyszłem jeszcze, żeby kogokolwiek z pracowników puścili wcześniej do domu, o jakimś “BARZE” z alkoholem to juz wogole BAJKI!!!

  • SUPER PICKER-PACKER says:

   Aż mi sie krew w zylach gotuje jak widze takie bzdury. Ja tez pracuje w Asos i jedyne na co mozemy liczyc to poganianie jak bydlo w Mongolii, to nie zart, to fakt.
   Zadnego baru tam nie ma i nigdy nie bylo. Pic kazdy moze ale na wlasna odpowiedzialnoscc bo ochrona sprawdza ludzi po kilka razy dziennie jak w zakladzie karnym.
   Asos to dobrowolny oboz pracy. Wyrabiamy niewyrabialne wydawaloby sie normy!! ale do czasu bo te wlasnie normy sa systematycznie podnoszone, takze jakakolwiek 5 minutowa przerwa jest wrecz niedopuszczalna, co sie wiaze ze STRIKE czyli upomnienie za niewyrobienie normy, zalosne.
   Praca, praca i jeszcze raz praca. Zero tolerancji dla leniwych.Przetrwaja tylko najmlodsi z dobra kondycja. Preferowany wiek to 16-24 lata.

 2. dddd says:

  co to znaczy że dwie ost godziny w piątek są najtrudniejsze? Co to ma znaczyć?
  Że angole turasy do 15 a Polaczki tyrają nadgodziny do 17….