Tester plaży – kolejna cud- oferta

Wydawałoby się, że po czekoladzie, dealach, prezerwatywach  i podróżach poślubnych niczego nie da się już testować, by było to testowanie nietypowe (praca testera zjeżdżalni wodnych, choć brzmi dziwacznie jest realną i potrzebną pracą). A tu proszę – oferta dla testerów plaży. Wymarzona praca dla tych, którzy lubią leżeć na piasku, opalać się i pić drinki z palemką. Kto z Was wzgardziłby takim stanowiskiem?

Pracę Testera Plaży oferuje szwedzki magazyn dla kobiet „Amelia”. Poszukiwana była osoba, która przez minimum cztery tygodnie będzie skłonna byczyć się na plaży i dawać się masować. Osoba ta miała również za zadanie pływać, opalać się i brać udział w licznych, wieczornych imprezach na plaży. Oczywiście miejscem pracy nie jest Szwecja, lecz jedna z czterech plaż – Na Korsyce, w Kapsztadzie i dwie plaże w Azji. Kontrakt nie jest jednak jedynie wypoczynkiem –zatrudniona osoba będzie opisywać swoje przeżycia w seriach artykułów do magazynu.

Oferta pracy opublikowana przez magazyn Amelia nie jest jedynie formą reklamy, do której przyzwyczaiły nas już różne „super – oferty”. Magazyn prowadzi sekcję poświęconą podróżom. Budżet redakcyjny zaś nie wystarcza na to, by wysłać w różne rejony świata dziennikarzy. Zatem za to, co magazyn musiałby wydać na wysłanie pracownika do Kapsztadu (plus pensja, plus diety), magazyn zorganizował konkurs – teraz będzie miał korespondenta, a dodatkowo zapewnił sobie efekt reklamy.  I to całkiem sporej, bo zgłoszeń na kontrakt testera plaż napłynęły setki.

źródło:icenews.is

fot.:Esther Romero/SXC.hu