Kubek biurowy , z którym nic się nie rozleje

kubek do biura Kubek biurowy , z którym nic się nie rozleje Do firmowych gadżetów biurowych, w które firmy najchętniej inwestują, bez wątpienia należą kubki. Prawie każda większa firma (a niekiedy również i te małe), ma swój kubek dla pracowników (rozdawany również niekiedy klientom czy kontrahentom). Na rynku gadżetów reklamowych panuje zatem spora konkurencja. Ostatni wynalazek te branży bije jednak inne na głowy i jest aż tak fajny, że Wam go przedstawię – jak będziecie mieć szczęście, to wasze nowe kubki biurowe, będą właśnie takie.

Kubek Contigo, taką bowiem nazwę nosi nowoczesny biurowy kubeczek, ma jedną wyjątkową zaletę (poza tym,że trzyma temperaturę nawet do 12 godzin, zatem jedną kawę można pić cały dzień). Otóż wyposażony jest w Autoseal , czyli specjalne zamknięcie automatyczne, które nie pozwala na to, by płyn z kubka wylał się na dokumenty czy na laptopa. Podobno, nawet przypadkowo i znienacka wywrócony, nie zaleje nam biurowego sprzętu. Biurowy kubek ideał – nieprawdaż?

kubek niekapka Kubek biurowy , z którym nic się nie rozleje

Oczywiście, jak na gadżet biurowy, tanim kubkiem ów cud – niekapka nie jest, zatem nie spodziewałabym się tego, że firma nagle zamówi 1000 sztuk dla swoich pracowników, ale jeśli będziecie mieć okazję taki kubeczek sobie zawłaszczyć, nie wahajcie się (i weźcie jeden dla mnie).

mechanizm Kubek biurowy , z którym nic się nie rozleje

Dodaj komentarz