Krzesło biurowe umożliwiające wzmacnianie mięśni pleców

Spędzanie wielu godzin w pozycji siedzącej nie służy ani naszym plecom, ani układowi krążenia ani dobremu samopoczuciu. Poza konsekwencjami natury estetycznej – zgarbionej sylwetce i pajączkom na nogach, mamy też kłopoty z krzyżami czy sercem. Dlatego dobry fotel biurowy jest podstawą do tego by móc nieco wpłynąć na redukcję tych niekorzystnych konsekwencji biurowej pracy.

Krzesło biurowe GymGym, wykonano z elastycznych linek, które pozwalają na dopasowanie się fotela do naszych kształtów. Ich struktura powoduje też, że nieustannie ćwiczymy napięcie mięśniowe. To nie wszystko – krzesło wbudowane ma urządzenie do ćwiczeń. Na zasadzie hydraulicznych podciągników, za pomocą ukrytych w podstawie krzesła dźwigni można zmieniać naciąg linek i ćwiczyć w trakcie pracy lub w krótkich przerwach. Cztery programy ćwiczeń odpowiadają za cztery różne partie mięśni – sprytne i korzystne dla zdrowia.

Niestety krzesło jest kosztowne – prawie 2400 zł za jeden egzemplarz raczej nie ucieszy naszego Szefa. Szkoda, że cena jest tak zaporowa, bo nasze zdrowie jest bezcenne.

Podoba Wam się taka idea czy i tak nie mielibyście w pracy czasu na ćwiczenia?