Praca dla nudystek przy kodowaniu witryn www

praca nudo Praca dla nudystek przy kodowaniu witryn wwwBiznes oparty na oferowaniu usług w połączeniu z nagością nie jest nowy – na całym świecie istnieją firmy sprzątające, wynajmujące gosposie, które pracują w bieliźnie. Kilka zakładów fryzjerskich, w których strzyga fryzjerki topless też już było. Agencji interaktywnej, w której strony www kodowane są przez nagie pracowniczki chyba jednak jeszcze nie było. Praca marzeń dla naturystów czy obraza dla profesjonalistek?

Nude House to agencja oferująca system tworzenia stron internetowych – klient zamawia usługę i dostaje kompletną witrynę www (niestety nie mogę ocenić na ile są to rzeczywiście dobrej jakości produkty, gdyż agencja nie umieściła portfolio realizacji na stronie). Głównym założeniem Nude House jest to, że wszyscy pracownicy – zarówno koderki (tylko kobiety) jak i personel sprzedający usługi, mają być w pracy nadzy. Jest to oferta kierowana do naturystów. Co ciekawe, właściciel agencji nie chce zarabiać bezpośrednio na wizerunku swoich pracowników. Klienci nie podglądają procesu kodowania – tylko wiedzą, że ich stronę tworzy naga koderka, ale nie widzą jej w trakcie pracy.

Obecnie, agencja szuka zarówno koderek jak i sprzedawców obu płci.

Chris Taylor, właściciel biznesu tłumaczy, że jego pomysł na firmę dla naturystów jest jedynie przejawem jego własnej fascynacji naturyzmem i chęci stworzenia miejsca pracy, w którym będzie można pozbyć się krępującej odzieży i cieszyć swobodą i wolnością pod względem odzieżowym.

Jak myślicie – ciekawy pomysł czy dziwactwo?

Dodaj komentarz