Jak przyprawić kolegę z pracy o zawał?

plama na laptopie Jak przyprawić kolegę z pracy o zawał?Rozlane mleko na biurowym laptopie? Taki widok może przyprawić kolegę z pracy o palpitację- zwłaszcza, jeśli zamiast firmowego sprzętu, korzysta w biurze z prywatnego komputera. Tego typu dowcip świetnie nadaje się na prima aprilis, ale skoro 1 kwietnia już za nami, możemy pokusić się o taki dowcip w dowolnym terminie. Jak zrobić taką plamę bez uszkadzania sprzętu?

Do wykonania dowcipu potrzebować będziemy kawałka szkła który posłuży jako podstawka oraz silikonowego kleju w kolorze białym. Najpierw smarujemy szybkę mydłem, które umożliwi usunięcie zastygniętej plamy, a następnie na przygotowaną powierzchnie wylewamy plamę z kleju. Następnie wystarczy odstawić szkło na 10 godzin w przewiewnym miejscu i kiedy masa zastygnie, delikatnie ściągnąć „plamę” podważając ją ostrym nożykiem. Gotowe.

Plamę przynosimy do pracy, rozkładamy na laptopie kolegi i stajemy obok z kartonem mleka i miną skruszonego złoczyńcy. Efekt zaskoczenia i wrzask współpracownika kiedy odkryje żart murowany!

Dokładna instrukcja na instructables.com

Dodaj komentarz

4 Responses to “Jak przyprawić kolegę z pracy o zawał?”

 1. Rzemek says:

  Kurcze to nie wygląda jak mleko… tym samym zawał większy…

 2. Zdzich says:

  … ależ błysnęła tym artykułem!

 3. Gość says:

  Wiem, jak można przyprawić o zawał … mówiąc, że PO wygrała wybory parlamentarne.

 4. Rzemek says:

  @Zdzich, może błyśnij lepszym?