Budki telefoniczne w biurze

budki telefoniczne w biurze Budki telefoniczne w biurze Otwarte przestrzenie biurowe typu open space nie dają żadnej prywatności. Wykonanie służbowego telefonu oznacza, że każdy wokół słyszy naszą rozmowę, co niekiedy pracownika peszy. Wykonanie prywatnego telefonu nie jest praktycznie możliwe – na korytarzu, w kuchni, w toalecie – wszędzie są ludzie. Jak firma może pomóc pracownikom? Odpowiednio aranżując przestrzeń biurową.

Czy przyszłoby Wam do głowy by w biurze budować budkę telefoniczną? Kilka firm wpadło na taki pomysł. Stworzenie miejsca które pozwala na przeprowadzenie rozmowy bez świadków – czy to prywatnej czy służbowej – daje pracownikowi możliwość choć chwilowego odcięcia się od szumu panującego w biurze.

Pomysłów na przestrzeń do telefonowania stworzono kilka. Mogą to być fantazyjne kapsuły z telefonami i wygodnym siedziskiem – jak na zdjęciu powyżej, które pochodzi z biura Google, mogą to być również częściowo zabudowane boksy biurowe lub stojące budki – takie jak Phone Booth firmy Bene.

budki Budki telefoniczne w biurze

źródło:oficefacility.pl

Czy Wam brakuje w biurach miejsca do prowadzenia rozmów telefonicznych w ciszy, spokoju i prywatności?

Dodaj komentarz

2 Responses to “Budki telefoniczne w biurze”

  1. kmadetko@o2.pl says:

    mam pytanie gdzie trzeba wejść na infoPraca, żeby edytowac swoje miejsce zamieszkania?

  2. tribul says:

    szkoda ze do Polski taki pomysł wejdzie za 20 lat jak nie wiecej…