Czy jesteś na to gotowy?

18 ośrodków akademickich. 5 dni. Kilkadziesiąt bezpłatnych szkoleń. Tysiące zadowolonych studentów. 100 % zaangażowania. To musi być Festiwal Przedsiębiorczości BOSS.

Najobszerniejszy, najlepszy i z przygotowywany z największym rozmachem projekt Studenckiego Forum Business Centre Club, podczas którego ułatwiamy studentom Bardzo Odpowiedzialny Start w Samodzielność. W dniach od 28 marca do 1 kwietnia 2011 roku w Krakowie odbędzie się już VIII edycja Festiwalu.  Po raz ósmy będziemy wspólnie odczarowywać słowo „przedsiębiorczość”, które obrosło w świadomości społecznej pejoratywnymi legendami. Niesłusznie.

Celem Festiwalu jest Rozwój Osobisty uczestników poprzez umożliwienie im dostępu do kilkudziesięciu, całkowicie darmowych szkoleń. Zapoznają się oni ze specyfiką funkcjonowania przedsiębiorstw w polskich warunkach gospodarczych, nauczą się jak założyć własną firmę, wezmą udział w warsztatach certyfikowanych oraz szkoleniach (z umiejętności twardych i miękkich), zaznajomią się z metodami zarządzania projektami, rozwiną swoje umiejętności interpersonalne, a postawieni w sytuacjach problemowych nauczą się twórczego ich rozwiązywania i myślenia pozbawionego stereotypów. To oczywiście nie wszystko – każdy znajdzie podczas BOSSa szkolenie, które go zainteresuje.

Udział w Festiwalu uczy kreatywności i odpowiedzialności. Daje nowe spojrzenie na otaczający świat. Motywuje do samokształcenia i przejmowania inicjatywy. Budzi pragnienie profesjonalizmu. Otwiera drogę do SUKCESU.

Ruszamy już 28 marca, wielkim otwarciem BOSSa w Auditorium Maximum. Na przybyłych czekać będą niesamowite atrakcje w postaci nietuzinkowych Gości Specjalnych, występów artystycznych i innych niespodzianek. Jedno jest pewne – będzie to godne otwarcie tygodniowego święta przedsiębiorczości. Informacje o poszczególnych szkoleniach oraz zapisy na nie pojawią się na stronie www.festiwalboss.pl. Do BOSSa pozostało już niewiele czasu, dlatego warto być na bieżąco z tym adresem internetowym.

Patronat Honorowy nad krakowską edycją Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS objęli Rektorzy Akademii Górniczo-Hutniczej, Politechniki Krakowskiej i Uniwersytetu Rolniczego, Izba Coachingowa, Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości oraz Małopolski Urząd Wojewódzki Naszym partnerem instytucjonalnym jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Te instytucje pokazały swoim wsparciem wiarę w naszą inicjatywę, dostrzegając szerokie możliwości rozwoju uczestników Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS. Bo inwestycja w zasoby ludzkie jest inwestycją o pewnej stopie zwrotu.

Medialnie wspierają nas: Miasto Kobiet, Miesiąc w Krakowie, magazyn Kraków, Radiofonia, Radio Pryzmat, Radio Eska, Radio Frycz, Antyradio, Planeta FM, Infopraca, Manko, Jobexpress, Gazeta Bankowa, dlaStudenta.pl, students.pl, studentnews.pl, prostudent.pl   i KTVi. Ponadto cieszymy się sympatią takich instytucji, jak Biuro Karier UJ, kabaret PUK, Vivid Studio, wydawnictwa Onepress i Difin oraz współpracujących z nami krakowskich organizacji studenckich. Ten kredyt zaufania zostanie przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club spłacony z nawiązką.

Na facebookowym fan page’u krakowskiej edycji Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS można śledzić postępy w przygotowaniach do BOSSa, zapoznawać się z kolejnymi eventami w ramach kampanii promocyjnej i, co najważniejsze, brać w nich udział! Do 22 marca czekamy na prace zgłoszeniowe w konkursie „W obiektywie przedsiębiorczości”. Więcej informacji na Facebooku! Okres przed Festiwalem to także wyśmienita okazja do rozwoju, której niewykorzystanie byłoby zwykłym marnotrawstwem.

Sponsorami Festiwalu są Liga Odpowiedzialnego Biznesu, Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego, Karta na Plus, Poseł na Sejm RP Łukasz Gibała, URSS AGH, wydawnictwa Złote Myśli, Difin, Onepress, a także Profi Lingua i Leader School.

„Przedsiębiorczość” to słowo, które wymyka się jednoznacznym definicjom. To zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji po zapoznaniu się z ryzykiem. To immanentna cecha wszystkich biznesmenów i ludzi sukcesu. Przedsiębiorczości można się nauczyć i należy ją w sobie pielęgnować. BOSS to znakomita okazja ku temu. Każdy z nas ma w sobie wszystkie zasoby, jakie potrzebuje, do tego, żeby odnieść sukces. Trzeba to tylko zrozumieć i zacząć świadomie się rozwijać!

Tak, na pewno jesteś gotowy! Odwiedzaj www.festiwalboss.pl oraz www.przedsiebiorczykrakow.pl. Niezwłocznie poinformujemy Cię o opublikowaniu harmonogramu i starcie zapisów! Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club da Ci możliwości rozwoju – Ty zdecydujesz, czy je wykorzystasz!

Tagi: