Co dzieje się z Twoim CV jeśli jest kiepskie?

CV talerz Co dzieje się z Twoim CV jeśli jest kiepskie? Kampanie rekrutacyjne agencji rekrutacyjnych i serwisów bywają niekiedy bardzo sugestywne. Dziś, chce Wam pokazać, kampanie, którą przygotowała dla swojego klienta agencja Creative Flare/Alternative z Dubaju. Daje domyślenia. Pozostaje nam żywić nadzieję, że w rzeczywistości osoby czytające CV nie wykorzystują ich jako podstawek.

CV wentylacja Co dzieje się z Twoim CV jeśli jest kiepskie?

Kampania miała na celu nie tyle zachęcić do szukania nowej pracy, ale zwrócić uwagę kandydatów na to, jak ważne jest dobrej jakości CV, które zwróci uwagę osoby je czytającej. Czy rzeczywiście daje do myślenia? Jak uważacie?

Cv podkladka Co dzieje się z Twoim CV jeśli jest kiepskie?

źródło:jazarah.net

Dodaj komentarz

6 komentarzy to “Co dzieje się z Twoim CV jeśli jest kiepskie?”

 1. Gość napisał(a):

  Nasi podcierają sobie nimi tyłki, kpią sobie z rodziców kandydata lub coś w tym sosie.

 2. rekrutacja napisał(a):

  ciekawe po co te CV drukowali.

 3. Rekruter napisał(a):

  Bo tak nakazują zasady, drukować dla samych zasad. Albo po to, by były wykorzystywane właśnie w tych celach – poniekąd związanych z zabijaniem nudy i rutyny w robocie. A także, by rekruter tudzież pracodawca mógł się dowartościować „Hehe, mam tu całą setkę CV tychbałwanowatych podludzi i teraz podniosę swoje ego, robiąc z tych CV samolociki lub podstawki pod moje zdobione filiżanki z chińskiej porcelany. A kandydatów mam w d***e”.

  • Sabina Stodolak napisał(a):

   Przypominam, że to nie są realne zdjęcia wykorzystujące cudze CV – to kampania reklamowa agencji doradztwa 🙂

 4. gość napisał(a):

  zgodzę się z osobami wypowiadającymi się tutaj bo mam takie same wrazenie ze idąc na rozmowę rekruter chce jak najbardziej upodlić szukającego pracy. Spotykam się z tym nagminnie i uważam, że aktualnie trzeba mieć bardzo silną psychikę by znaleźć pracę i przejść kolejne etapy rekrutacji! Czasami nawet sam pracodawca okazuje się bardziej ludzki niż HR-owiec– mniej więcej jak wyższość woźnej w szokle nad Dyrekcją 🙂 a papiery trzeba drukować zeby było co palić w kominku lub jak na zdjęciu podłozyć pod mebel bo tylko tak można po raz kolejny pokazać swoją wyższość !!!!

  • arminwe napisał(a):

   Przesłanie kampanii stało się dla mnie jasne [b]dopiero[/b]po wyjaśnieniu do czego miała ona służyć… jak dla mnie – przerost ego autora kampanii.