Opcja na drzemkę w każdym miejscu

Największe korporacje i najbardziej nowoczesne firmy organizują dla swoich pracowników miejsca, w których dzięki krótkiej, 15 minutowej drzemce, mogą oni zregenerować swoje siły. A co zrobić, kiedy nasz szef nie widzi potrzeby zakupu sofy? Pomóc może puchata opaska do drzemek.

Wrap-a-Nap – to bardzo prosty, ale jakże efektywny pomysł. Jest to zwykła opaska wykonana z ciepłego i miłego w dotyku pluszu, która nie tylko izoluje nas od światła i hałasu, ale przez to, że jest miękka i puchata, pozwala na swobodne oparcie głowy w niemalże dowolnym miejscu i krótka drzemkę.

Wprawdzie sen z nosem przyklejonym do szyby okna, czy policzkiem przytulonym do szafki na dokumenty nie jest szczytem marzeń, ale jeśli nie mamy sofy w biurze to jest to jakieś rozwiązanie.

Wrap-a-Nap przydatny jest nie tylko w biurze. Przy podróży pociągiem lub autobusem posiadanie takiej poduszki, opaski na oczy i stopera do uszu w jednym również znacznie ułatwiło by nam zasypianie. Przy długich dojazdach do pracy, można by uszczknąć jeszcze nieco snu w busie.

Wrap-a-Nap kosztuje 14,99$ i kupicie je na Amazonie.

źródło: wrapanap.com