Ile dni zostało ci do emerytury?

emerytura1 Ile dni zostało ci do emerytury? Wypalony swoją pracą? Może zatem do twojego worka frustracji dorzucę jeszcze kilka ziarenek – czy zastanawiałeś się kiedyś ile dni zostało ci jeszcze do emerytury? Czy wizja 7846 dni roboczych cię przeraża? A może jest jeszcze gorzej?

Dziś, zupełnym przypadkiem trafiłam na kalkulator on-line dni, które pozostały  do emerytury. Nie jest to wprawdzie narzędzie dokładne – pod uwagę bierze bowiem jedynie datę urodzenia, wiek w którym przechodzić będziemy na emeryturę oraz aktualną datę, ale daje pewien ogólny pogląd na to, ile jeszcze czasu musi minąć zanim odpoczniemy ) o ile oczywiście Twoje dzieci nie podrzucą ci na wychowanie wnuków).

Przy piątkowym popołudniu proponuje więc nieco się zabawić i sprawdzić ile czasu jeszcze przyjdzie ci spędzić w pracy. Przy okazji, może taka informacja zainspiruje cię do tego, by zastanowić się czy to, co aktualnie robisz na pewno jest tym, w czym chcesz spędzić kolejne kilka tysięcy dni. A jeśli stwierdzisz, że Twoja obecna praca nie jest pracą marzeń – masz cały weekend by napisać kilka CV.

Kalkulator znajdziecie na stronie onlineconversation.com

Dodaj komentarz

2 Responses to “Ile dni zostało ci do emerytury?”

  1. iwka says:

    stres przed upływem czasu i nieuchronną emeryturą jest paraliżujący. Brak apetytu, brak snu.Ogolny bezsens. Emerytura jest oczekiwaniem na śmierć. Dopóki człowiek pracuje, daje z siebie coś innym życie jest piękne. Później to tylko wsłuchwianie się w strzykanie w kościach. Wysłałam dziesiątki CV i niekt nie chce zatrudnić 60- letniej kobiety.Polskie prawo, które daje pracodawcy absolutne prawo wyrzucenia pracownika tylko i wyłącznie z powodu wieku jest okrutne.