Gadżet, który pokochają szefowie

sandwich holder Gadżet, który pokochają szefowieNiektórzy szefowie rozumieją to, że pracownik wypoczęty i zdrowy, to pracownik efektywny. Pozwalają na drzemki w pracy, pogaduszki przy ekspresie do kawy i zaopatrują pracowników w zdrową żywność. Inni, uważają że każda sekunda, której pracownik nie siedzi przed komputerem trzymając ręce na klawiaturze, to sekunda stracona i zmarnowana. Tacy szefowie, mają pracownikom za złe nawet to, że ci chcą zjeść w pracy kanapkę (lunch byłby już poważnym działaniem na szkodę firmy). Dla takich właśnie szefów przygotowano gadżet, umożliwiający pracownikom kąsanie kanapek i nie przerywanie pracy.

Gadżet w swej budowie jest banalnie prosty – odpowiednio zagięty drucik i plastikowa kieszonka na kanapkę pozwalają na umieszczenie bułki na wysokości szczęki pracownika. Szybki wyrzut głowy do przodu, pozwala na dopadnięcie kanapki bez użycia rąk. Przy odrobinie wprawy można jeść, nie przerywając pisania artykułu, czy sumowania tabelek! Żadnej straconej na podnoszenie kanapki do ust i wycieranie palców w chusteczkę sekundy! Pełna efektywność pracy! Tylko nie zapomnijcie o serwetce!

Oczywiście gadżet jest żartem, ale widząc go przypomniałam sobie przynajmniej o 3 managerach, którzy byliby zachwyceni, gdyby pracownicy mogli jeść w ten sposób (a gdyby można jeszcze było ich zacewnikować… marzenie). A jak jest u Was? Czy wolno Wam w spokoju zjeść lunch w pracy czy może szef zwraca uwagę na każdą minutę, której nie spędzacie przy biurku lub stanowisku pracy?

źródło:buzzfeed.com

Dodaj komentarz