Quality Hunter, czyli podróżujesz i zarabiasz

podroz quality Quality Hunter, czyli podróżujesz i zarabiaszCiekawą pracę (a raczej fuchę, gdyż projekt będzie trwał zaledwie 2 miesiące) proponują fińskie linie lotnicze Finnair. Poszukują one bowiem 4 osób, których zadaniem będzie podróżowanie po krajach Europy, Azji i Ameryk i kontrolowanie jakości podróży na zasadzie niezależnego konsultanta.

Ci, którym uda się otrzymać stanowisko Quality Hunter’a, będą przez dwa miesiące w ciągłej delegacji – zadaniem jest jednak nie zwiedzanie, lecz sprawdzanie jakości i wygody portów lotniczych – można się więc spodziewać, że w wielu przypadkach na opuszczenie lotniska może nie być czasu. Jakkolwiek na pewno pracownika zatrudnionego na tym stanowisku czeka moc wrażeń oraz spora ilość nowych krajów odwiedzonych w ekspresowym tempie. Na odrobinę rozrywki też na pewno znajdzie się czas (w końcu fucha nie zakłada pracy 24 godzin na dobę).

Poza podróżowaniem, „łowcy jakości” będą zobligowani również do tego, by dzielić się swoimi obserwacjami i doświadczeniami z czytelnikami za pomocą blogów na specjalnie na tą okoliczność stworzonej strony WWW.

Pod koniec pracy, czytelnicy blogów czterech łowców jakości” wybiorą Top Quality Hunter – Finnair nie ujawniło jednak jaka nagroda czeka na najlepszego. Aplikacje można przesyłać za pomocą formularza kontaktowego – do udziału w rekrutacji zaproszony jest każdy, kto posiada ważny paszport oraz na tyle biegle na angielski by się w tym języku bez przeszkód komunikować werbalnie i pisemnie.  Polacy oczywiście również maja szansę. Finnair nie podało wprawdzie proponowanych zarobków, ale czy przy możliwości przeżycia takiej dwumiesięcznej przygody naprawdę musiałyby być wysokie, by oferta była atrakcyjna? Nie sądzę…

Jeśli jesteście zainteresowani, to aplikacje można przesyłać do 26 września. Podróżowanie rozpocznie się w październiku.

Dodaj komentarz