Idealny kubek biurowy

kubek z podajnikiem Idealny kubek biurowy Jak wygląda idealny kubek biurowy? Każdy z Was ma pewnie swoje typy. Większość z nas w pracy korzysta z zupełnie typowych kubków – wyposażonych w logo firmy (w korporacjach, które mocno dbają o identyfikację) i takich zupełnie zwyczajnych. Kubek Steeper Keeper ma jednak coś, co przydałoby się niejednemu pracownikowi – uchwyt na tzw. szczura.

Ponad dwa lata temu, prezentowałam Wam 10 najlepszych kubków biurowych. Steeper Keeper nie znalazł się wśród nich, gdyż do tamtej pory nikt jeszcze go nie wymyślił! A idea jest tak banalna!

W uszku, kubek posiada wgłębienie, które umożliwia zaczepienie sznurka od torebki herbacianej i zapobiegnięcie tym samym jego wpadnięcia do środka kubeczka. Podczas picia, „szczurek” nie majta się też w kubku i nie dokonuje przypadkowego ochlapania nas zawartością. Proste – ale idealne.

A jak wyglądają Wasze biurowe kubki? Czy macie jednakowe kubki firmowe? Czy też może każdy z Was broni swojego kubka ściskając go nerwowo na podołku, czy nie przywiązujecie do tego w czym pijecie kawę lub herbatę wagi?

Dodaj komentarz

2 Responses to “Idealny kubek biurowy”

  1. Cyru says:

    Ja swój idealny kubek biurowy to sobie zrobiłem na stronie odbitki.fotojoker.pl/fotoatrakcje-na-napoje.html , i jest zajebisty bo raz że z moją ulubioną fotką, a 2 że tanio i szybko :P:P:P polecam

  2. Piotr says:

    I zbiegiem okoliczności masz ten adres strony pod swoim nickiem. Pewnie nie masz z tą firmą nic wspólnego i absolutnie nie jest to żadna forma reklamy a jedynie szczere polecenie 😉 Ehh.. narodzie.