Zostań testerem Wiedźmina 2!

wiedzmin 2 zabojcy krolow Zostań testerem Wiedźmina 2!Taka oferta pracy nie zdarza się co dzień – aż dziw bierze, że nadal nie znalazł się komplet osób, które zawodowo zajmą się testowaniem najnowszej gry CD Projekt RED – Wiedźmina 2!

Oferta pracy jako betatester gry Wiedźmin 2 pojawiła się na Facebooku. To jedna z niewielu jeszcze w Polsce trwających kampanii rekrutacyjnych w social media. Czy social media na stałe wejdą do rekrutacji w Polsce? Czas pokaże – jak na razie przykład CD Projekt pokazuje, że nie jest to jeszcze narzędzie bardzo efektywne – w końcu oferta pracy jako betatester to marzenie bardzo wielu młodych osób, a CD Projekt nadal szuka.

Firma poszukuje 18 betatesterów, których zadaniem będzie … granie do oporu w Wiedźmina 2 (a przede wszystkim wyszukiwanie różnych niedociągnięć, niedoróbek lub błędów). Nie jest to praca stała – betatesterem zostaje się na czas trwania projektu. Wizja spędzania ogromnej ilości godzin nad grą jeszcze przed jej premierą jest jednak tak atrakcyjna dla niektórych maniaków gier komputerowych, że – jak widać po komentarzach na Facebooku – spora ilość osób rozważa opcję zwolnienia się z pracy na czas pracy dla CD Projekt. A ofertę znajdziecie pod linkiem – może jeszcze zdążycie!

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Zostań testerem Wiedźmina 2!”

  1. nilp napisał(a):

    maniak komputerowy niekoniecznie musi sobie z tym poradzić, bo taka praca wcale aż tak różowo nie wygląda ;->

  2. Wojciech napisał(a):

    pracodawcy patrzą na wiek i często odrzucają w fazie wstępnej,szkoda bowiem mamy pracować coraz dłużej natomiast gdzie pracować jak pracodawca nie wezwie na rozmowę