Zostań asystentką J.Lo!

czerwony dywan Zostań asystentką J.Lo!Czy bycie asystentem gwiazdy o światowym formacie może być pracą marzeń? Dla wielu fanów możliwość oddychania tym samym powietrzem co Jeniffer Lopez byłoby wystarczającą nagrodą za ciężką pracę – z drugiej jednak strony, czy taką pracę da się znieść przez dłuższy czas? Czy bycie asystentką J.Lo to praca marzeń, czy praca z koszmaru?

Jennifer Lopez szuka asystentki.  Nie jest to bynajmniej praca łatwa i choć pierwsze skojarzenia kandydatów niewątpliwie wiążą się z blichtrem, pieniędzmi, towarzystwem samych gwiazd i sław, to rzeczywistość jest jednak nie tylko nieco inna. Z ogłoszenia wynika, że naprawdę trzeba być zdeterminowanym, by się takiej pracy podjąć. Czego zatem oczekuje J.Lo?

Pracy przez 6 dni w tygodniu, po minimum 12 godzin dziennie. Ten jeden wolny dzień w tygodniu nie jest jednak stały i może okazać się, że przez kilka miesięcy go pracownik nie zobaczy. Pod telefonem trzeba zaś być praktycznie cały czas – 24 godziny na dobę.

Umiejętności, których oczekuje gwiazda są szerokie – trzeba zarówno czuć się komfortowo w świecie fleszy, paprazzi i gwiazd, jak  i umieć zmienić pieluchę, pomagać gwieździe w ubieraniu się  lub na szybko ugotować obiad, kiedy kucharz ma wolne. Konieczna jest też świetna orientacja w terenie umożliwiająca bezproblemowe poruszanie się po każdym z miast, które J.Lo w trakcie swoich koncertów odwiedza. Oczywiście, trzeba mieć gotowość do niemalże ciągłych podróży. Jak twierdzą zarówno znajomi gwiazdy jak i jej byli współpracownicy, atmosfera pracy niekoniecznie będzie miła, Lopez ma bowiem tendencje do obrażania i krzyczenia na swoich współpracowników, jeśli coś idzie nie po jej myśli.

Ile można w takiej pracy zarobić? Stawka została ustalona na przedział 55.000-65.000 $ rocznie. Czyli około 5000$ miesięcznie. Mało to nie jest, ale jeśli w zamian mamy oddawać praktycznie całe swoje życie. Z drugiej strony – przynajmniej płacą, a nie każą płacić (jak Donatella Versace) Podoba Wam się ta oferta pracy czy nie?

Dodaj komentarz

One Response to “Zostań asystentką J.Lo!”

  1. kemmler napisał(a):

    nie