Ogłoszenie o pracę na pudełku od pizzy

pizza box 460x345 Ogłoszenie o pracę na pudełku od pizzyWidzieliśmy już sporą ilość kandydatów do pracy, którzy szukając zatrudnienia wykazali się sporą dozą kreatywności – nosili koszulki z CV, tworzyli strony internetowe, czy nawet przebierali się za kurczaki. Kreatywność nie jest jednak jedynie domeną kandydatów, ale również pracodawców. Amerykański Transportation Security Administration opublikował swoje ogłoszenie o pracę na…pudełkach na pizzę.

W latach 70 tych popularną w USA metodą szukania zaginionych dzieci było drukowanie na kartonach z mlekiem ich zdjęć. Teraz, sposób ten przeszedł delikatną zmianę i zamiast zaginionych osób, poszukuje się tą metodą pracowników. Pomysł w sumie nie jest zły, bo pizza trafia do wielu domów. Być może nawet częściej znajdziemy w amerykańskim domu pudełko po pizzy niż gazetę – w takiej sytuacji publikacja ogłoszeń o pracę na pudełku po pizzie ma spory sens.

Zwrócilibyście uwagę na ogłoszenie rekrutacyjne wydrukowane na kartonie z mlekiem czy na pizzy?

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Ogłoszenie o pracę na pudełku od pizzy”

  1. ula418 napisał(a):

    Tak, dlatego, że jest to ciekawy sposób szukania pracowników.

  2. Irmina S. napisał(a):

    Ciekawy pomysł, ja np. mam skłonność do czytania np. składu produktów już przy zakupie…ale czy koszt przełożył by się na efekty?