CV na papierze toaletowym? Żenada czy kreatywność?

wc cv CV na papierze toaletowym? Żenada czy kreatywność? Pomysłów na niestandardowe CV mieliśmy już co najmniej kilka – kampanie w Internecie, nadruki na koszulkach a nawet wielgachne CV na płocie. Do tej pory nie słyszałam jeszcze jednak, aby ktoś wydrukował swoje CV na papierze toaletowym. Do dziś.

Papier toaletowy na którym można umieścić swoje CV proponuje designer z Turcji Burak Kaynak. Idea jest taka, aby w wolne miejsca, wpisać własne dane, a następnie rozwiesić rolki w biurze, w którym chcielibyśmy pracować (najlepiej od razu w toalecie wybieranej przez dyrektora lub dział HR). Rekruter lub dyrektor, oddając się swoim potrzebom fizjologicznym, może zwrócić uwagę na naszą skromną osobę, zachwycić się kreatywnością i wykonać telefon zapraszający nas na spotkanie.

wc cv2 CV na papierze toaletowym? Żenada czy kreatywność?

Pomysł dość straszny, choć nie można mu odmówić kreatywności. Wprawdzie z rolek papieru toaletowego robiono już różne rzeczy – od drukowania na nim wizerunku polityków poprzez sudoku, które można rozwiązywać w biurowej toalecie, ale CV na „duprolce” jeszcze nie było.

Kreatywność kreatywnością- dla mnie to jednak nieco żenujące – a jak Wy uważacie?

źródło:burakkaynak.com

Dodaj komentarz

3 Responses to “CV na papierze toaletowym? Żenada czy kreatywność?”

  1. Jarek says:

    Pomysł jest tak jak czasy w jakich przyszło nam żyć – desperacki. Pani sabina pisze “rekruter lub dyrektor, oddając się swoim potrzebom fizjologicznym, może zwrócić uwagę na naszą skromną osobę, zachwycić się kreatywnością i wykonać telefon”. Cóż, może tak będzie. Ale sądzę jednak, że w przeważającej większości przypadków nasz potencjalny pracodawca zwyczajne podetrze sobie naszym CV swoją d… I to jest w tym wszystkim najbardziej przerażające.

  2. zonk says:

    mi też się skojarzyło że rekruter taki cv będzie miał po prostu w d…

  3. Darek says:

    Jarku masz rację ale ja w tym widzę też i plusy – gdyby wszyscy przesyłali swoje CV do pracodawców w takiej formie (rolki papieru) to ile papieru można by zaoszczędzić, CV i tak lądują w koszach na śmieci a w tym przypadku do czegoś by się jeszcze przydały 🙂 bo przecież i tak trzeba się podetrzeć.