Lady Gaga idzie na staż

staz w modzie Lady Gaga idzie na stażNie tak dawno pisałam o proponowanym przez Donatellę Versace stażu w świecie mody, za który uczestnik musi zapłacić 20.000$.Jak się wydaje, staże w świecie mody są niezwykle cenne – kolejny głośny staż, to staż Lady Gagi – i nie chodzi bynajmniej to, że to gwiazda przyjmuje stażystów. To Lady Gaga idzie na staż!

Lady Gaga, jedna z najbardziej obecnie znanych gwiazd pop, postanowiła udać się na staż do Philipa Treacy, irlandzkiego milionera i projektanta kapeluszy. Gwiazda chce się uczyć tego, jak projektować niebanalne nakrycia głowy. Staże wprawdzie oryginalnie zawierają elementy parzenia kawy i przeglądania poczty, ale dla gwiazdy być może ułożony zostanie zupełnie wyjątkowy program stażu!

A cóż wspólnego z rynkiem pracy ma ten news rodem z pudelka? Okazuje się, że stażami nie gardzą nawet gwiazdy! I choć lady Gaga na pewno nie będzie parzyć kawy, a jej staż będzie wyglądał na pewno niestandardowo, to jej postawa udowadnia, że warto imać się każdych sposobów, by dopiąć swego i zrealizować cele – nawet jeśli ma to oznaczać konieczność „odpracowania frycowego”. Studencie – czy zaplanowałeś już swoje wakacyjne praktyki bądź staż?

Dodaj komentarz