Alicia Keys szuka blogera!

ak animation Alicia Keys szuka blogera!

Nowe media dają tak wiele możliwości, że niedługo lista zawodów powinna wzbogacić się o nazwy stanowisk ściśle związanych z pracą w mocno wyspecjalizowanych obszarach komunikacji Internetowej. Okazuje się, że przy odrobinie szczęścia można zostać nawet blogerem tak znanej artystki jak Alicia Keys!

Pozycjoner, specjalista od e-PR, osoba odpowiedzialna za aktualizację Twittera, manager ds. budowania społeczności czy wreszcie bloger – to tylko kilka z nowoczesnych zawodów, których powstanie umożliwił rozwój Internetu. Siłą rzeczy stanowiska te obsadzane są przez osoby młode, bo to one najgłębiej zanurzyły się w wirtualny świat. I choć do niedawna uważano, że pracą w Internecie można co najwyżej zarobić „na waciki”, dziś sytuacja ta zaczęła się diametralnie zmieniać. Osobistego blogera poszukuje np. Alicia Keys.

Artystka (a raczej jej “spece od wizerunku”), uruchamia stronę internetową I Am a Super Woman, która kierowana do kobiet ma budować społeczność wokół spraw kobiecości, kariery i oczywiście Alicii. W serwisie tym, zatrudniony zostanie bloger (a prawdopodobnie pewnie blogerka), która za zupełnie realne i prawdopodobnie niemałe pieniądze, będzie na stornie Alicii prowadzić blog.

Tylko czekać, jak prywatnych blogerów zacznie zatrudniać Doda,  Górniak lub Anna Mucha – w końcu Polscy artyści nie chcą być w tyle wobec swoich zachodnich kolegów. Może więc warto spróbować swoich sił w biznesie internetowym?

Dodaj komentarz