Bardzo mobilne stanowisko biurowe

Pamiętacie komputer z bieżnią w jednym, który umożliwiał pracę i jednocześnie rozwijanie mięśni ud i łydek? Dziś, proponuję Wam nieco inny gadżet, który może nie służy zdrowiu, ale zdecydowanie umożliwia szybką komunikację między pracownikami.

Biurko (a w zasadzie podstawka pod laptopa) na trójnogu, pozwala na szybkie przemieszczanie się z miejsca na miejsce (o ile tylko pomiędzy naszym pokojem, a pokojem szefa nie ma schodów). Na upartego można by nawet jeździć po kawę do pokoju socjalnego – dzięki temu szef mógłby twierdzić, że nigdy nie wstajemy od biurka!

Mobile biurko to niezwykle prosty projekt – trzy rurki, siodełko, kółka i podstawka pod laptopa – to wszystko nabyć można już za 500$. Lub samemu zmajstrować, przy odrobinie technicznego zacięcia. Niestety projekt nie jest dopracowany – 8 godzin dziennie na siodełku do roweru mogłoby wykończyć fizycznie samego Supermana. Gdyby jednak twórcy mobilnego biurka pomyśleli o ergonomicznym siedzeniu, to kto wie… Co sądzicie o takim pomyśle?

źródło:ohgizmo.com

Tagi: