Autodesk Assistance Program – pomoc dla bezrobotnych inżynierów

inzynier autocad Autodesk Assistance Program – pomoc dla bezrobotnych inżynierówFirma Autodesk (wydawca programu Auto CAD i programów pokrewnych) rozpoczyna Program Pomocy Autodesk, skierowany do bezrobotnych architektów, inżynierów i projektantów. Pomoc ma polegać na umożliwieniu zdobycia nowych kwalifikacji w zakresie obsługi oprogramowania proponowanego przez firmę.

Autodesk Assistance Program umożliwia uzyskanie bezpłatnych licencji studenckich na używanie 17 produktów Autodesk. Oznacza to możliwość bezpłatnego korzystania z oprogramowania (z wyłączeniem korzystania komercyjnego) przez 13 miesięcy i uczenia się obsługi programów, by zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy. Dodatkowo, Program Pomocy oferuje bezpłatne szkolenia on-line (subskrypcja na kursy on-line, podręczniki elektronicznie i dostęp do Autodesk University on-line).

Centra Szkoleniowe Autodesk przygotowały też ofertę dla bezrobotnych – jest nią możliwość skorzystania z kursów bezpośrednich bezpłatnie lub w obniżonych cenach. W całym kraju ośrodków takich jest 70, a informacje o zasadach i warunkach uczestnictwa, można znaleźć na stronie projektu, po zarejestrowaniu się w systemie. Możliwe będzie też przystąpienie do egzaminu certyfikacyjnego w obniżonej cenie.

Więcej informacji, zainteresowani udziałem w  Autodesk Assistance Program znajdą na stornie projektu – autodesk.pl/assistance

Dodaj komentarz

One Response to “Autodesk Assistance Program – pomoc dla bezrobotnych inżynierów”

  1. johny says:

    Bezrobotny inżynier/projektant bez znajomości autocad’a – takich to wśród emerytów ciężko znaleźć LOL…