Pomysły na prezent dla szefa

prezenty biurowe Pomysły na prezent dla szefaMikołaj już za pasem, a w coraz większej ilości firm zaczyna się organizować firmowe Mikołajki lub gwiazdkę. W zeszłym roku, podałam Wam kilka propozycji na prezent dla współpracownika. Biurowe prezenty coraz łatwiej znaleźć dzięki licznym sklepom z gadżetami, które rozkwitły w Internecie. Szukając prezentu dla szefa lepiej jednak poświęcić chwilę, poza godzinami pracy – szef może nigdy nie uwierzyć, że nie pracujemy dlatego, że chcemy sprawić mu przyjemność…

Prezenty dla szefa, kupowane najczęściej od całego zespołu, nieco różnią się od tych, które dajemy kolegom z pracy. Muszą być bowiem dopasowane do stanowiska szefa i nie mogą nieść ze sobą ryzyka urażenia szefa. Dlatego unikamy wszelkich prezentów, które kupujemy „by było śmiesznie” a których szef może nie zrozumieć. Nie kupujemy też- kosmetyków (zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety), odzieży, alkoholu (chyba, że znamy naszego szefa na tyle, że wiemy iż to jedyna rzecz która jest w stanie wywołać uśmiech na jego twarzy).

Dla szefa aktywnego
bungee Pomysły na prezent dla szefaJeśli nasz szef znany jest z tego, że uwielbia aktywne życie – stale gdzieś wyjeżdża, uprawia mnóstwo sportów i jest osobą niezwykle żywotną i nastawioną na doświadczanie, możecie zawsze złożyć się na prezent w postaci lotu szybowcem, czy skoku na bungee. Takie vouchery na prezenty są teraz niezwykle popularne, a firmy zajmujące się organizacją takich imprez mają w swojej ofercie naprawdę wiele ciekawych aktywności.
Cena – w zależności od imprezy

Dla szefa łasucha
kosz Pomysły na prezent dla szefaJeśli Wasz szef lubi sobie pojeść, możecie zakupić koszt pyszności – na przykład staropolskich.  Dostarczany bezpośrednio do biura będzie miłą niespodzianką (a Wam jego zakup nie sprawi problemu). (na zdjęciu kosz upominkowi ze Spizarnia.net)
Cena ok.80 zł

Dla szefa furiata
pomidor Pomysły na prezent dla szefaJeśli Wasz szef łatwo się denerwuje i często krzyczy bez powodu, można podarować mu antystresowego pomidora. W chwili złości rzuca się go z całej siły na ścianę na której pomidor się rozbryzguje (spokojnie – plam nie będzie). Pomidor w szybki sposób rozładowuje negatywne emocje – a wy będziecie bezpieczni.
Cena ok. 14.00zł

Dla szefa estety
biuro Pomysły na prezent dla szefaSzef esteta to taka osoba, która nie tylko dba o to aby biuro było ergonomiczne i przyjazne pracownikom. On chce, aby biuro było piękne, stylowe i eleganckie. Szef esteta przechodząc między biurkami często poprawia nierówno ułożone dokumenty, czy zwraca uwagę pracownikom na porządek na biurkach. Szefa estetę poznać można też po tym, że zawsze jest nieskazitelnie ubrany.
Takiemu szefowi kupić można detal do wyposażenia biura. Ważne aby wybrać go tak, by pasował do całości wystroju. Najlepiej wyznaczyć w tym celu jedną osobę o najwyższym poziomie smaku. Drobiazgiem do wyposażenia biura może być wszystko – począwszy od kwiatu w doniczce, przez wazon, po nowy kalendarz.
Cena – od 150 zł

Dla szefa erudyty
przewodnik Pomysły na prezent dla szefaSzef, który lubi czytać na pewno ucieszy się z każdej książki – niezależnie od tego, czy będzie ona związana z branżą, czy też po prostu ma zapewnić szefowi rozrywkę. Jeśli szef ma poczucie humoru można pokusić się o zakup „Przewodnika inteligentnego snoba według Franciszka Starowieyskiego”
Cena książki – od 30 zł

Dla szefa gadżeciarza
sluchawka Pomysły na prezent dla szefaSzef gadżeciarz, to zwykle człowiek młody, który uwielbia wszelkie nowinki technologiczne. Kupowanie mu gadżetów jest o tyle trudne, że zwykle ma wszelkie nowości. Można jednak szefa obserwować i sprawdzać co go interesuje lub…kupić nowoczesny gadżet w ciemno – jeśli je uwielbia i tak będzie cieszył się z nowej słuchawki Bluetooth, nawet jeśli będzie to 12 słuchawka jaką ma. Kupując gadżet dla szefa, który ceni sobie gadżety nie można kupić niczego co jest już passè
Cena – od 100 zł

Dla szef wrażliwca
najlepszy szef koszulka Pomysły na prezent dla szefaKażdy zaangażowany w swoją firmę i pracowników szef, będzie szczęśliwy jeśli zostanie obdarzony prezentem, który od pracowników wymagał zaangażowania. Chodzi tu o to, aby było widać, że pracownicy rzeczywiście chcieli mu sprawić przyjemność i zadali sobie nieco trudu z wykonaniem takiego prezentu. A cóż by to mogło być? Pomysłów jest sporo – kolaż ze zdjęciami z biura (zawsze jakieś się znajdą), lub strona WWW z życzeniami (domena www.najlepszy-szef.pl nadal jest wolna!)

Dla szefa meteopaty
stacja pogodowa Pomysły na prezent dla szefaJeśli Wasz szef (bądź szefowa) mocno reaguje na zmianę pogody i można założyć że jego usposobienie w znacznym stopniu zależy od panującego na zewnątrz ciśnienia, można rozważyć zakup stacji pogodowej. Niezbyt skomplikowana stacja wcale nie jest dużym wydatkiem, a wspaniale prezentuje się na biurku.
Cena – od 140 zł

Dla oszczędnego szefa
skarbonka Pomysły na prezent dla szefaSzef oszczędny może ucieszyć się ze stylowej skarbonki – zwłaszcza jeśli dołączycie do niej karteczkę z informacją, że skarbonka ma służyć gromadzeniu funduszy na Największe Marzenie szefa. Skarbonka nie jest dobrym pomysłem wtedy, kiedy szef jest nie tyle oszczędny co skąpy – wtedy wasz prezent może zostać zrozumiany opatrznie.
Cena – od 48 zł

Dla każdego szefa
pioro Pomysły na prezent dla szefaJeśli nie możesz znaleźć na naszej liście niczego, co pasowałoby do Twojego szefa, pozostaje jeszcze ostatnia deska ratunku. A raczej dwie deski – organizer w skórzanym etui oraz komplet pióra wiecznego z długopisem. Wprawdzie są to prezenty oklepane, ale niezwykle bezpieczne, stylowe i cenowo przystępne dla każdego zespołu. Pamiętajcie jedynie o tym, że zarówno organizer, jak i wieczne pióro powinny być markowe. (Choć nie musi to być od razu widoczny na zdjęciu Mystery Masterpiece, za 547.000 zł)
Cena – od 200 zł

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Pomysły na prezent dla szefa”

  1. emill43 napisał(a):

    żubrówka palona ma ciekawy smak, myślę że będzie się dobrze nadawać w roli prezentu

  2. petrunia napisał(a):

    a do czego można by ten smak porównać? Jeszcze nie miałam okazji próbować, a nie lubię eksperymentować w kwestii prezentów…