Praca dostawcy pizzy, pracą wysokiego ryzyka

pizza dostawa Praca dostawcy pizzy, pracą wysokiego ryzykaWydawałoby się, że praca dostawcy pizzy nie jest szczególnie ryzykowna. Co najwyżej zmokniemy jeśli klient zamówi sobie pizzę w ulewę, ewentualnie jeśli za bardzo zależy nam na zadowoleniu klienta możemy narazić się na mandat za przekroczenie prędkości. Najwyraźniej dostawcy pizzy z jednej z krakowskich pizzerii na zadowoleniu klienta nie zależało aż tak bardzo, bowiem przywiózł posiłek z półgodzinnym opóźnieniem. O mało co nie stracił przez to życia – zdenerwowany klient powitał dostawcę z pięciokilowym młotem w ręce.

Dostawca rzeczywiście opóźnił nieco przyjazd do klienta, czy to jednak powód żeby straszyć pracownika pizzerii 5 kilowym młotem? Zdenerwowany klient zadzwonił ze skargą do pizzerii, zabrał pizzę nie płacąc za nią, po czym dodatkowo przywłaszczył sobie telefon dostawcy. Godzinę później zadzwonił do pizzerii grożąc że ją spali – czyżby pizza nie smakowała?

Jak się okazuje, w każdym zawodzie który wymaga wizyt w obcym mieszkaniu istnieje ryzyko trafienia na niezrównoważonego klienta. Bądźmy milsi dla dostawców pizzy, a pięciokilowe młoty zostawmy dla komorników.

Dodaj komentarz

4 Responses to “Praca dostawcy pizzy, pracą wysokiego ryzyka”

 1. Karolo2 says:

  Z pewnością nie jest to łatwa praca. Odwiedzać mieszkania obcych ludzi, często wysłuchiwać nawet obelg pod swoim adresem. Za to należy się co najmniej dobry napiwek.

 2. Aśka says:

  uhhhh… niebezbieczeństwo czyha na człowieka z każdej strony…

 3. Robson says:

  Jeżeli ktoś uważa, że praca dostawcy pizzy jest niebezpieczna to co mają powiedzieć np. tacy przedstawiciele firm pokroju Providenta? Trzymajcie się z daleka od tego typu instytucji. 5% prowizji nie jest warte ryzykowania własnego życia.

 4. alan says:

  przestancie sie użalać, jak dzwonie po pizze to czekam na pizze. i jak mowią że będzie za godzinę to tak powinno to wyglądać, a przynajmniej powinna byc informacja że się spóźnią. Stara prawda mówi, ze jka Polak głodny to zły