Polska najlepsza praca na świecie

pokojowki Polska najlepsza praca na świecieW toruńskim biurze doradztwa personalnego pojawiło się ogłoszenie o pracę, które śmiało można nazwać polską wersją „najlepszej pracy świata“. Wprawdzie zatrudniona osoba będzie musiała nieco popracować i nie wyjedzie przy okazji swoich obowiązków na luksusową wyspę, ale i tak warunki pracy zapowiadają się ciekawie. A pięciocyfrowa pensja zapewni biurze doradztwa napływ CV z wielu źródeł. Co to za praca?

Oficjalna nazwa stanowiska brzmi „housekeeping manager”. Przekładając to na bardziej polskie słownictwo oznacza to tyle, co gosposia zarządzająca domem. O samym zakresie obowiązków niewiele wiadomo, bowiem oferta została złożona przez szejka, który pod Warszawą nabył rezydencję, w której bywa kilka razy w roku. Housekeeping manager zajmował by się domem przez cały czas, również wtedy (a może zwłaszcza wtedy) kiedy właściciela nie ma w domu. Od kandydatów oczekuje się świetnej znajomości angielskiego (która w tym przypadku jest jak najbardziej zrozumiała) oraz dyskrecji. Trudno tu mówić o doświadczeniu, ilu Polaków może mieć bowiem doświadczenie w zajmowaniu się rezydencjami szejków?

Wziąwszy pod uwagę oferowaną pensję (pięciocyfrową) ciekawe ilu kandydatów posiadać będzie szerokie doświadczenie, kilka fakultetów i zechce odłożyć ambicje na bok, by zostać super gosposią. Skusilibyście się?

źródło:tvn24.pl

Dodaj komentarz