Najlepsza praca na świecie dla Brytyjczyka!

the best job Najlepsza praca na świecie dla Brytyjczyka!Konkurs na zdobycie najlepszej pracy na świecie rozstrzygnięty. Brytyjczyk Ben Southall pokonując 34 tys. kandydatów będzie mógł rozpocząć 1 lipca pracę na słonecznej i luksusowej wyspie Hamilton. Za 6 miesięcy uroczych wakacji zapłacą mu 110.000$. Ben Southall niewątpliwie wiele zyska dzięki temu, że dał się skusić do udziału w tajemniczym konkursie. Jeszcze więcej zyska jednak pomysłodawca najlepszego pomysłu marketingowego świata.

Po zakończeniu kampanii rekrutacyjno – marketingowej Queensland Tourism Board, firma odpowiedzialna za pomysł promocji wyspy Hamilton ogłosiła, że proces rekrutacji, nagroda i nagłośnienie całej akcji kosztowała 1,7 mln A$. W zamian, wartość oglądalności strony i medialnego szumu wokół wyspy wyceniono na 100 mln A$. Dodatkowo, w tym roku, zainteresowanie wakacjami nie tylko na wyspie Hamilton, ale również w pozostałych częściach Australii wzrosło o 4%.

Ben Southall jest fundraiserem, czyli osobą która zbiera pieniądze na cele charytatywne – w tej branży nie zarabia się wiele, wakacje więc na pewno Benowi się przydadzą. Nam pozostaje tęsknota za egzotyką lub…szukanie pracy która pozwoli nam na takie wakacje!

Dodaj komentarz