Praca wolontariacka = lepsze życie erotyczne

wolontariat Praca wolontariacka = lepsze życie erotyczneNiezwykle kontrowersyjną opinię wygłosił Tim Loughton, minister ds. dzieci brytyjskiego Gabinetu Cieni. Podczas sesji parlamentu poświęconej finansowaniu wolontariatów stwierdził, iż praca w charakterze wolontariusza korzystnie wpływa na życie erotyczne młodych ludzi. Powołał się przy tym na badania, według których, 17% nastolatków w wieku 18-24 lat twierdzi że praca w ramach wolontariatu poprawiła ich życie erotyczne.

Według ministra wynikać ma to z faktu większego zaangażowania wolontariuszy w życie społeczne, nawiązywania większej ilości kontaktów z innymi osobami oraz większej pewności siebie uzyskiwanej dzięki pracy dla innych.

Rzecznik prasowy Projektu V (projekt dla wolontariuszy prowadzony przy Uniwersytecie Sussex) stwierdził, że pierwszy raz słyszy o tym, aby chęć nawiązania kontaktów seksualnych była motywacją młodych ludzi do podjęcia pracy wolontariackiej.
Czy w Polsce również – tak jak najwyraźniej w Wielkiej Brytanii- praca wolontariusza może poprawić życie erotyczne?

źródło: telegraph.co.uk

Dodaj komentarz

5 komentarzy to “Praca wolontariacka = lepsze życie erotyczne”

 1. wegu napisał(a):

  Wypowiedź ta, to próba powiększenia liczby wolontariuszy.. minister w ten sposób (może dla niego sprytny) chce zachęcić większa liczbę młodych do wolontariatu..ech..

 2. Majka napisał(a):

  próba nie próba, coś w tym może być, bo rzeczywiści ewychodzisz do ludzi coś robisz działasz. Pomagasz innym ale i poznajesz nowych ludzi to może działać, może nie bezpośrednio, ale przez kilka czynników, które ulegają zmianie. Tak więc nawet jeśli propaganda to może warto spróbować;)

 3. Majkel napisał(a):

  Oczywiscie ze to prosty sposob na zachecenie do wolontariatu, wedlug jego toku myslenia kazde wyjscie na miasto/do baru konczylo by sie ostrym seksem a przeciez tak nie jest.

 4. jack;D napisał(a):

  normalnie zal mi tego ministra ze siega po tak plytkie sposoby motywacji mlodych… nie jestem specjalista ale wydaje mi sie to watpliwe i smieszne, a poza tym… owszem lepiejn nawiazujemy nowe kontakty ale zeby odrazu wyjezdzac z seksem? porazka
  a tak z innej bajki, poszukuje pomyslu na ciekay nietypowy i pasjonujacy wolontariat, ma ktos jakis pomysl? jak tak to pisac na ramzes19896@p.pl
  pozdrawiam;D

 5. Zdzich napisał(a):

  „nastolatki w wieku … 24 lat”