Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

Nie w każdej firmie organizowane są oficjalne Mikołajki. Niezależnie jednak od tego czy w Waszej firmie jest taka tradycja czy też jej nie ma, nie zaszkodzi uraczyć swoich współpracowników świątecznymi, oczywiście biurowymi, drobiazgami. A co ciekawego można kupić koledze z pracy? Poniżej subiektywna lista biurowych gadżetów dla każdego pracownika

Dla zestresowanego

Zestresowanemu pracownikowi, który nie może wyjść na zaplecze i wykrzyczeć swej złości na szefa / klientów / zepsuty komputer, na pewno przyda się „zestresowany Paul”. Paul jest wykonany twardej gumy a jego postawa sugeruje, że jest bardziej zestresowany niż my. Można go dowoli gnieść i torturować pod biurkiem, czego nie zobaczy ani klient ani szef.

stress relief Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena: ok 40 zł

Dla organizatora

Dobry organizator, potrzebuje mnóstwa żółtych samoprzylepnych karteczek, korkowej tablicy długopisów oraz mnóstwa pinezek. Niestety, mimo tego że na rynku dostępne są kolorowe pinezki, to tradycyjne biurowe gadżety i tak są nudne. Dlatego każdy organizator na pewno ucieszy się z pinezek o nietypowym, pszczółkowym wyglądzie.

pszczolki Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena ok. 23 zł

Dla zakatarzonych

Okres zimowy to okres chorób, przeziębień i katarów. Zwykłe chusteczki higieniczne są nudne, a poza tym, nieatrakcyjnie prezentują się na biurku. Jeśli więc Twój kolega miewa często katar, warto zaopatrzyć go w nietypowy pojemnik na chusteczki, który rozbawi każdego.
Prezent nadaje się też dla alergików ! Oni także stale potrzebują chusteczek.

pojemnik na chusteczki Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena ok. 180 zł

Dla pechowców

Twój współpracownik zawsze potknie się na prostej drodze i upuści ważne dokumenty? Niosąc herbatę do biurka zawsze się obleje, albo co gorsze obleje szefa? To jego przelewy wypłaty zawsze dochodzą z opóźnieniem, a koledzy boją się z nim rozmawiać, aby nie zarazić się pechem?
Na pewno przyda mu się więc czterolistna, prawdziwa, przynosząca szczęście koniczynka. Wystarczy położyć ją na biurowym oknie i podlewać, a pech na pewno opuści naszego kolegę. Uwaga aby nie przeszedł na nas!

koniczynka Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

Cena: ok 18 zł

Dla pedanta

Twój kolega nie pozostawia na swoim biurku nawet jednego zbędnego papierka i patrzy na Ciebie spode łba, kiedy szczura z herbaty kładziesz na spodku od kubka? Kup mu koszyk na torebki po herbacie. Dzięki temu będzie mógł utrzymywać okolice swojego biurka w jeszcze większej czystości. Niewielki kosz o średnicy 11 cm, uwolni go od poplamionych herbatą butów i torebek walających się po biurku.

herbata Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena: 65 zł

Dla bałaganiarza

Długopisy walają się po całym biurku, nigdy nie można znaleźć taśmy klejącej, a nożyczki ostatnio raz widziano w ubiegłym wieku? To oznacza, że Twój współpracownik potrzebuje przybornika biurowego. Zamiast jednak zwykłego kubka, można sprawić mu przybornik toaletowy. Będzie zarówno zabawnie, jak i uporządkowanie.

toaletowy przybornik biurowy Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena ok. 60 zł.

Dla miłośnika przerw w pracy

W biurze nierzadko odmierza się czas przerwami na kawę i niecierpliwie spogląda na zegarek patrząc ile jeszcze czasu zostało do końca pracy. Nietypowy odmierzacz czasu można zaprogramować tak aby pokazywał ile czasu zostało do końca dnia, wakacji, Świąt czy przerwy na kawę. Koniec z ciągłym spoglądaniem na zegarek. wystarczy włączyć odmierzacz i już wiemy że do wakacji zostało jeszcze 128 dni, 17 godzin i 12 minut…

odmierzacz czasu Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena ok.: 89 zł

Dla kawoszy

Każdy współpracownik, który dzień rozpoczyna od filiżanki mocnej kawy doceni podgrzewacz na USB, który zapobiegnie wystygnięciu napoju nawet jeśli już od ósmej rozdzwonią się telefony. Wystarczy umieścić kubek na podstawce, aby kawa nigdy nie wystygła.

podgrzewacz do kubkow Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena ok. 40 zł

Dla spragnionych

Są osoby, które nie wyobrażają siebie dnia bez puszki ulubionej coli czy innego sprite’a. Niewielką lodówkę na USB ustawić można na biurku i podłączyć przez USB do komputera, aby w każdym momencie mieć w zasięgu ręki zimną puszkę ulubionego napoju.

lodowka usb Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena od 100 do 150 zł

Dla cyberslackerów

Każdy cyberslacker, czyli osoba które w ramach pracy spędza czas na surfowaniu po sieci w prywatnych sprawach, najbardziej boi się tego, że szef ja przyłapie. Dzięki temu gadżetowi, możesz uwolnić kolegę od życia w ciągłym stresie. Niewielki pedał umieszczany pod biurkiem i podpinany za pomocą kabla USB umożliwi błyskawiczną minimalizację wszystkich nielegalnych okienek, bądź automatycznie załaduje na pulpit wybrany dokument tekstowy. Twój współpracownik nigdy już nie będzie musiał trwożnie oglądać się przez ramię, czy nie podgląda go szef.

pedal switch Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki

cena: ok. 110 zł

Zawsze też można sprezentować koledze jeden z ciekawych kubków idealnie nadających się na biurową kawę.

Dodaj komentarz

6 Responses to “Prezenty biurowe na Święta i Mikołajki”

 1. Arek says:

  chce takiego Paula!albo chociaż piłeczkę kauczukową, a nic nie dostałem:(

 2. MAgda says:

  przede mną w biurze ogromna tablica, na niej nie tylko żółte, ale i różowe, zielone karteczki, takie pszczółki były by w sama raz..a swoja drogą teraz w necie jest mnostwo takich stronek z gadżetami gdzie można znaleźć pomysł na prezenty!

 3. buzka says:

  No to są bardziej takie gadżety, niż prezenty, ale tez fajne. Ja się zastanawiam, tak w kontekście zbliżających się świąt czy fajnym, pomysłem nie byłoby uhonorowanie najlepszych pracowników bonami turystycznymi. Myślę, że to fajny pomysł.

 4. aluta200 says:

  A ja bym chciała mieć taka lodóweczkę na coca-colę uważam, że jest naprawdę rewelacyjna. tak naprawdę jednaka najbardziej cieszyłabym się z prezentu w postaci wycieczki zagranicznej. Wiem, że istnieją tekie firmy jak Mega Travel, które organizują wyjazdy motywacyjne dla dużych firm np. do Azji, ameryku czy USA. Zdecydowanie takie prezent z pracy bardzo by mnie ucieszył 🙂

 5. Wojtek says:

  Ja sobie to biura kupiłem taki kubek: http://4gift.pl/kubek-z-kastetem.html Fajny gadżet.

 6. Oryginalne prezenty says:

  Super prezenty. Najlepszy jest ten ludzik do zgniatani i wyładowania złości, gdyby tak jeszcze szefa przypominał byłby idealny :-)Lodówka na cole też fajna.