CV na butelce wody

cv na wodzie CV na butelce wodyFrancuski rynek pracy w związku z recesją, zaczyna powoli przeżywać załamanie. Coraz większa liczba bezrobotnych sprawia, że bezrobotni poszukują nowych metod dotarcia do pracodawców. Na niezwykle nietypową oraz innowacyjną metodę wpadła jedna z francuskich organizacji społecznych. Otóż CV kandydatów do pracy będzie dołączane do paczek z wodą mineralną dostarczanych do firm i instytucji państwowych.
Na razie z nowej możliwości poszukiwania pracy ma skorzystać kilkudziesięciu bezrobotnych, jeśli projekt okaże się skuteczny istnieje opcja rozszerzenia grupy poszukujących w ten sposób pracy osób.

Kilka lat temu, w USA metodą na poszukiwanie osób zaginionych było drukowanie ich zdjęć oraz informacji o zaginięciu na kartonach z mlekiem – czy pomysł ten można by również zaadaptować na potrzeby poszukiwania pracy? Zgodzilibyście się na umieszczenie Waszego CV w takiej formie?

źródło: interia.pl

Dodaj komentarz

One Response to “CV na butelce wody”

  1. Bożena napisał(a):

    Nie potrafię napisać dobrego CV mam z tym problem.Pomysł z butelką wody jest O.K.Sama bym kupiła tą wodę.A może ktoś pomoże napisać mi CV?Szukam pracy.