Biznesplany 2008 ruszają !

logo aip Biznesplany 2008 ruszają !Dziś (5 listopada br.) odbędzie się w Warszawie konferencja inaugurująca V ogólnopolski konkurs na biznesplan. Jest to największy w Polsce konkurs na biznesplan, organizowany przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. W konkursie może wziąć udział każda osoba poniżej 30 roku życia (a więc nie tylko studenci), która do 30 listopada, prześle w formie elektronicznej swój pomysł na super biznes.

Konkurs ma umożliwić młodym ludziom otwarcie własnego biznesu i zapewnić najlepszym i najbardziej innowacyjnym osobom wsparcie – zarówno w zakresie finansowym (nagrody po 10, 5 i 3 tys. zł), jak i merytorycznym.

Zamiast szukać pracy, może warto zastanowić się chwilę nad własnymi marzeniami i pomysłami i zostać swoim własnym szefem?

W konkursie można brać udział indywidualnie bądź grupowo (do trzech osób) a każda osoba może nadesłać nieograniczoną ilość biznesplanów. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w styczniu 2009 roku. Dla trzech głównych zwycięzców, nowy rok może więc oznaczać start w nową przyszłość.
Więcej informacji znaleźć można na stronie poświęconej konkursowi „Biznesplany”.

Dodaj komentarz

One Response to “Biznesplany 2008 ruszają !”

  1. Kuba says:

    startowalem rok temu, mozna sie wiele nauczyc – POLECAM!!!