Uczciwość pracownika…

kajdany2 Uczciwość pracownika...Zatrudnianie na czarno, brak wypłat za nadgodziny, głodowe pensje…Tak, pracodawcy bywają nieuczciwi, ale okazuje się że pracownikom też nie zawsze warto ufać. Poza pracownikiem który namiętnie wysyłał SMS’y ze służbowej komórki, rekordzistą może być administrator z Naval Research Laboratory, który przez 10 lat pracy ukradł 19 709 rzeczy ze swojej pracy.

Victor Papagno, wynosił komputery, klawiatury, myszki, tonery i ponad 5000 programów komputerowych. Wszystko to trzymał w mieszkaniu, a złodzieja wykryto przypadkiem, kiedy podczas kłótni z żoną, wezwana na pomoc policja zauważyła nadmierne ilości sprzętu, jak na potrzeby domowego użytku. Wartość znalezionego sprzętu oszacowano na 1,6mln$, ale Papagano nie zarabiał na kradzionym sprzęcie, a jedynie przechowywał go w domu, korzystając z niego wraz z przyjaciółmi.

W obliczu takich faktów, trudno dziwić się pracodawcom, że czasem wykazują się nadmierną kontrolą pracowników…

źródło: gadzetomania.pl

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Uczciwość pracownika…”

  1. Matt napisał(a):

    mi się do rąk kleją długopisy, ale nieświadomie, potem znajduje stos n abiurku, no ale sorry- kopmputera to już chyba nieświadomie nie można wynieść. i że go złapali dopiero po takiej sumie,wierzyc sie nie chce.

  2. simon napisał(a):

    już nie przesadzajcie z tymi esemesami. Chciałbym zobaczyc kogoś kto nie korzysta z prywatnego telefonu wcale do celów prywatnych. Ale dwadzieścia tysięcy rzeczy?