Konferencja kobiet w biznesie

kobieta w pracy Konferencja kobiet w biznesieSzklany sufit, a nawet szklane zbocze są realnymi sytuacjami blokującymi karierę kobietom. Panie się jednak nie chcą poddać dominacji i starają się grać w biznesie pierwsze skrzypce. W ramach pomocy i wsparcia dla wszystkich bizneswoman szykuje się konferencja „Kobieta w biznesie – BiznesPolka“. W ramach konferencji poruszone mają zostać zagadnienia ważne dla kobiet które chcą rozwijać swoje kariery i pracować nad problemami genderowymi w swoich firmach.

Na konferencji, która rozpocznie się 20 października 2008r, mają się również pojawić firmy które są kobietom przyjazne i które kreują prokobiece środowisko pracy. Samo spotkanie zapowiada się ciekawie, choć koszt uczestnictwa w konferencji (2500 zł netto) sprawia, że prawdopodobnie uczestniczyć będą w niej jedynie przedstawiciele największych firm na rynku.
Niezależnie jednak od samej konferencji platforma BiznesPolka, która ma być miejscem wymiany doświadczeń i wsparcia dla kobiet rozwijających swoje kariery zawodowe, jest cenną inicjatywą i życzymy jej wielu sukcesów.

Dodaj komentarz