Współpracownik już nie zje Twoich kanapek !

fake mold sandwich bags Współpracownik już nie zje Twoich kanapek !Kilka dni temu pisaliśmy o najbardziej przeszkadzających zachowaniach wśród współpracowników. Według badań, najbardziej irytuje nas, kiedy nasi koledzy z pracy wyjadają nasze zapasy z lodówki i podkradają nasze kanapki. Oto więc wspaniałe rozwiązanie, które spowoduje, że żaden współpracownik nie ruszy już naszej kanapki !


 Współpracownik już nie zje Twoich kanapek ! Worek z wzorem imitującym pleśń, skutecznie odstraszy wszystkich amatorów cudzego jedzenia. Wystarczy włożyć kanapkę do worka i będzie całkowicie bezpieczna (dopóki współpracownicy nie zorientują się w oszustwie).
Uwaga ! Zastosowanie woreczka, może spowodować, że reszta współpracowników, przestanie chcieć z nami jeść śniadanie!
Jedna z naszych czytelniczek, aaalicja, napisała też o tym, że przeszkadza jej kiedy ktoś używa jej kubka. Apelujemy więc do producentów o kubki ze sztuczną pleśnią !

źródło: craziestgadgets.com

Dodaj komentarz

6 Responses to “Współpracownik już nie zje Twoich kanapek !”

 1. matt says:

  ale patent! dobrze,że ja jem śniadania w pracy i nie muszę się do takich podstępów uciekać, ale gadżet jest ciekawy. Aaalicjo, może by tak opatentować “twój” kubek?

 2. Zbuntowany Anioł says:

  ciekawe czy jak kupię to koledze z biura to złapie aluzję…

 3. Majka says:

  fajny “pomocnik życia biurowego”:) można kogoś wkręcić:) a kiedyś widziałam taką fotkę, coś w stylu “ileś sposobów, żeby zrobić komuś żart w biurze” i jakiemuś osobnikowi zapakowano przedmioty z których korzystał w gazetę. Biurko, fotel, komputer, klawiaturę, każdy pojedynczy długopis. Niesamowicie to wyglądało. Może by tak w folijkę z pleśnią:D Zbuntowany, może Ty mu zrób kanapki?

 4. Zbuntowany Anioł says:

  jeszcze by się przyzwyczaił i co wtedy? musiałabym zmienić specjalizację na gastronomiczną;)

 5. simon says:

  musze to mieć, mam dośc pustej półki w lodówce!!!!