Relaks w pracy i przyjazne gadżety

Jeśli od rana już dwa razy zawiesił Ci się komputer, Twój szef zapowiedział „poważną rozmowę”, straciłeś ważny kontrakt, odebrałeś już kilka telefonów od niesympatycznych klientów a do tego wszystkiego właśnie skończyła się kawa, to zdecydowanie potrzebujesz odrobiny relaksu.
Jak się odstresować w pracy?

piaskownica Relaks w pracy i przyjazne gadżetyGrabienie uspokaja…

Od dawna wiadomo że wykonywanie monotonnych czynności, zanim zdąży Cię upić, zdecydowanie uspokoi. Do takiego właśnie uspokojenia służy biurkowa piaskownica. Można grabić i budować miniaturowe babki z piasku. Można też udawać że jest się samemu na plaży…ah, ten szum fal i piasek pod stopami. Zabawa jest najlepsza, kiedy Szefa nie ma w pobliżu.

masaz oczu Relaks w pracy i przyjazne gadżetyMasaż oczu dla zmęczonego wzroku…

Urządzenie do masażu oczu wygląda nieco przerażająco, choć jest bezpieczne w użyciu. Oczywiście, jeśli nie będziesz naciskać zbyt mocno…”Ocznego masażystę” można podłączyć przez USB do komputera, wybrać prędkość drgań i już można doprowadzać swoje oczy do świetnej formy.

masaz glowy Relaks w pracy i przyjazne gadżetyMasaż głowy

Orgazmator, to urządzenie ( o cokolwiek dwuznacznej nazwie), które pozwala samodzielnie wykonać sobie przyjazny i relaksujący masaż głowy. Trzymamy go nad głową i okrężnymi ruchami delikatnie masujemy. Efekt odprężenia murowany. O ile nie przyjdzie w tym momencie klient.

fotel masaz Relaks w pracy i przyjazne gadżetyFotel do masażu

Trudno spodziewać się, że Szef wyposaży stanowisko każdego pracownika w fotel relaksujący. Jednak przynajmniej jeden taki nabytek na całe biuro mógłby wystarczyć, aby pracownik mógł w ciągu dnia zrobić sobie 5 minutowy, relaksujący masaż.

Dodaj komentarz

One Response to “Relaks w pracy i przyjazne gadżety”

  1. kawa i relaks napisał(a):

    Ja najabardzie się relkasuje przy małej czarnej. Polecam dobrą kawkę i relaks zapewniony.