Cała obsługa hotelu zwolniona za romansowanie!

turecka riwiera Cała obsługa hotelu zwolniona za romansowanie!Niedawno pisaliśmy o stanowiskach pracy dla kobiet na których najłatwiej poderwać faceta. Okazuje się że bycie męskim pracownikiem hotelu w Turcji, to również świetna okazja na romans z zagranicznymi turystkami.


Właśnie przez stałe i ciągle powtarzające się romansowanie z klientkami, dyrektor Image Hotel na tureckiej riwierze zdecydował się na zwolnienie całej męskiej części obsługi. Od tej pory, w hotelu pracować będą jedynie kobiety. Czarę goryczy przepełnij jeden z barmanów, który w czasie pracy, zamiast stać za barem…okupywał toaletę wraz z jedną z brytyjskich turystek. Pozostaje pytanie, czy w związku ze zmianą obsługi, do hotelu nie zaczną przyjeżdżać wyłącznie mężczyźni.

źródło: reuters.com
fot.: Nikola Majksner

Dodaj komentarz

2 komentarze to “Cała obsługa hotelu zwolniona za romansowanie!”

  1. pyśka napisał(a):

    biedne turystki:( koniec wakacyjnej przygody. Ciekawe czy w przyszłym roku właściciel się nie rozmyśli. kiedy romansować, jeśli nie w wakacje?

  2. współlokatorka napisał(a):

    bez sensu, to chyba oczywiste, ze jak jedziesz na wakacje zeby sie wyluzować, ja lubię przystojnych panów barmanów, hihi