Najlepsze zawody by poderwać faceta

stewardessy Najlepsze zawody by poderwać facetaNiektóre stanowiska na których pracują kobiety, są bardziej uprzywilejowane w kontekście znalezienia mężczyzny swojego życia / księcia z bajki / przygody na jedną noc. W jakim zawodzie najłatwiej poderwać faceta, bądź dać się poderwać ?

Stewardesa

Jest coś w stewardesach, co nie daje mężczyznom spokoju. Może to mundur, może miły uśmiech, a może fantazje na temat tego, że w każdym kraju czeka na Nią inny mężczyzna? Faktem jest że stewardesa to jedna z najczęściej pojawiających się męskich fantazji. A nawet jeśli nie poderwiesz w ten sposób faceta, zawsze pozostaje Ci przyjemna i dobrze płatna praca.

Modelka / hostessa

Najłatwiej podrywać mężczyzn będąc modelką. Zgrabna figura i ładna twarz przyciąga męskie spojrzenia. Wprawdzie nie każda kobieta ma szanse – nawet przy dobrych warunkach fizycznych – zostać top modelką, nie da się jednak ukryć, że modelki mają najłatwiej ! Modelka to zawód topowy, można jednak dorabiać jako hostessa.
Aby poderwać faceta, najlepiej pracować jako hostessa w agencji eventowej organizującej promocje w pubach i modnych klubach. Jako prezenterka serka czy jogurtu, szanse na podryw są niestety mniejsze.

Tancerka

Mężczyźni lecą nie tylko na ładną buzię i zgrabną figurę, ale również na wdzięk i grację. Nie ma zaś bardziej powabnej kobiety niż kobieta tańcząca. Tańczyć można klasycznie, nowocześnie, funky, z ogniem – sam rodzaj nie ma znaczenia, liczy się urok jaki wokół siebie potrafi roztoczyć kobieta w tańcu.

Policjantka

Za mundurem nie tylko panny sznurem. Kobieta w mundurze przyciąga, fascynuje, urzeka. Może ma to związek z tym, że budzi też w mężczyznach lęk? W każdym razie, panie policjantki nie narzekają na brak zainteresowania. Nawet, jeśli podryw ma na celu jedynie zmniejszenie wysokości mandatu za złe parkowanie.

Kelnerka

Bycie kelnerką to niełatwe zadanie. Ciężkie tace, spory ruch w modnym lokalu, niesympatyczni klienci, mogą łatwo zniechęcić do tego zawodu. Większość kelnerek mówi jednak, że na dziesięciu niemiłych klientów, trafi się jedenasty, który swoim uśmiechem, rozwieje niesmak po swoich poprzednikach.
Faktem jest, iż kelnerka w ciągu swojego dnia pracy spotyka się z ogromną ilością osób. Nic dziwnego więc że w ciągu jednego dnia, może pojawić się aż kilku mężczyzn którym wpadnie w oko.

Dodaj komentarz

5 Responses to “Najlepsze zawody by poderwać faceta”

 1. Eva z drzewa says:

  No nawet by mi do glowy nie przyszlo zeby w pracy podrywac facetow (i tu musze sie stuknac w leb,alez ja glupia jestem nie wiem po co sie do pracy chodzi).Pracowalam w tych wlasnie zawodach ale nie po to zeby poderwac faceta ale po to zeby zarobic pieniadze,a zeby zarobic pieniadze to trzeba sie skupic na pracy a nie na podrywaniu facetow.

 2. kasia says:

  Evo, niektorym do glowy nie przychodzi, ze nie mozna nie poderwac. 😉

 3. aga_mm says:

  hej, kobiety faceci od czegoś są i wpodrywaniu nic złego nie widzę, a ze niektóre zawody działaja na nich jak lep to tylko się cieszyć. w sumie sama bym chętnie spojrzała na jakiegoś miłego pilota albo marynarza;)

 4. Mateusz says:

  za mundurem, panny sznurem!ale Panie wmundurach też mają to coś!

 5. współlokatorka says:

  a u mnie takie ciacha w pracy – zakazany owoc:/